Drviče a mlynčeky na ovocie

Najpredávanejšie

Drtič na ovoce3
€194,99 –33 %
Drvič na ovocie CLEO MF-15L
SKLADOM (5 ks)
Kód: 0384
Pôvodne: €194,99  (–33 %)
€129,99
1 položiek celkom
Drtič na ovoce3
+ Darček zdarma
€194,99 –33 %
€129,99

Drvič na ovocie vhodný na drvenie hrozna, jabĺk, hrušiek a ďalšieho ovocia, kapacita 15 l, hodinový výkon až 200 kg/hod. Ak hľadáte univerzálny drvič ovocia na výrobu štiav...

Kód: 0384

Chcete si pripraviť domácu ovocnú šťavu, mušt alebo víno? Potom neprehliadnite drviče a mlynčeky na ovocie z našej ponuky, s ktorými bude príprava ovocia naozaj jednoduchá. Drviče a mlynčeky na ovocie máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať drvič ovocia alebo mlynček na ovocie presne pre Vás.

#ShowMore#

Na čo je drvič na ovocie vhodný?

Drvič ovocia slúži na drvenie hrozna a iného ovocia, ako sú jablká, hrušky, a pod. Ručný drvič na ovocie je jednoduchým spôsobom ako spracovať hrozno, jablká a ďalšie ovocie pred ich lisovaním a muštovaním.

Ako sa líšia jednotlivé typy drvičov ovocia?

V ponuke nájdete dva druhy ručných drvičov - šrotovníkov na ovocie.

  • Drvič na hrozno - využíva rokmi osvedčený spôsob drvenia za pomoci drviacich valcov. Pomocou tohto drviča si pripravíte hrozno na lisovanie a výrobu domácej šťavy, muštu či vína.
  • Drvič na ovocie - drvič jabĺk, hrušiek, a pod., funguje na rovnakom princípe ako drvič hrozna, ale využíva drviace valce s klincami. Tieto valce s klincami ovocie jednoducho rozdrvia na malé kúsky, a Vy tak budete mať ovocie dokonale pripravené na lisovanie.

Na čo je vhodný mlynček na ovocie?

Ručný mlynček alebo odšťavovač na ovocie využijete v každej zdravej kuchyni. Odšťavovač je vhodný na ríbezle, jablká, hrozno, ale aj na citrusy - citróny, pomaranče a ďalšie ovocie. Ručný šnekový odšťavovač, mlynček na ovocie či citrusovač oddelí behom chvíľky lahodnú šťavu od šupiek a jadierok, a tak Vám vykúzli behom pár minút kvalitnú čerstvú šťavu. Odšťavovací mlynček na ovocie je vhodný nielen na výrobu štiav a džúsov, ale aj marmelád alebo ovocných a zeleninových pyré.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší drvič alebo mlynček na ovocie pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?