Infražiariče

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
infrazaricx
€211,99 –5 %
€199,99

Závesný infračervený žiarič 1000W s vykurovacou plochou cca 6 m2 pre farmy, reštaurácie, využitie v interiéri aj v exteriéri. Skvele poslúži pri vykurovaní akéhokoľvek...

Kód: 0489
infrazaric nastenný
ZADARMOZADARMO €269,99 –6 %
€252,99

Nástenný infračervený žiarič 1300W s vykurovacou plochou cca 7 m2, pre kúpeľne, terasy, pergoly, využitie v interiéri aj v exteriéri. Zháňate tepelný infrazárič do svojej...

Kód: 0508

Hľadáte infražiarič do kúpeľne, na terasu alebo pre svoju farmu? Potom ste tu úplne správne! Naša ponuka zahŕňa infražiariče s vysokou výhrevnosťou, ktoré sa využívajú nielen na chov a odchov zvierat. Infračervené žiariče s všestranným využitím je možné perfektne použiť ako infražiarič do kúpeľne, do dielne, na terasu, do chalupy, apod. Vonkajšie aj interiérové infražiariče máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín av prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať infražiarič presne pre Vás.

#ShowMore#

Na čo sa infražiariče využívajú

Infračervená lampa alebo infražiarič, je jedným z najlepších spôsobov ohrevu pre mladé zvieratá. Vďaka svojej špecifickej vlnovej dĺžke dodáva zvieratám nielen potrebnú dávku svetla, ale aj tepla pre zdravý vývoj. Tepelný infražiarič je svojou technológiou ohrevu výborný pre rýchly zdroj tepla, a z toho dôvodu je obľúbený ako kúpeľňový infražiarič, teda infražiarič do kúpeľne. Využitie má aj ako vonkajší infražiarič na terasu, pod pergolu alebo zimnú záhradku v reštaurácii. Stále viac je tiež tepelný infražiarič využívaný v byte, v dielňach, na chalupách, v masérskych salónoch alebo ako infražiarič do skleníka na podporu rastu rastlín.

Aké druhy infrazáričov ponúkame

Elektrický infračervený tepelný žiarič z našej ponuky sa líši svojim výkonom. Malý infražiarič s výkonom 500W sa hodí na prehriatie ľudí a zvierat na ploche cca 3m2. Naopak najlepší infražiarič s výkonom 1300W prehrieva plochu cca 7m2. Infražiariče ponúkame v dvoch variantoch a to závesný infražiarič alebo nástenný infražiarič, teda infražiarič na stenu.

Odporúčanie predajcu

Pokud si stále nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat ten nejlepší infrazářič pro Vaše potřeby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?