3 položiek celkom
bio kremenity praskovy koncentrat schopf ektosol kieselgur 1kg 02
Na plochy
€16,99

BIO prípravok na prevenciu proti klieštikovcom u sliepok, práškový koncentrát, okamžitý účinok, 1 kg, 100% kremelina. Ak hľadáte účinný prípravok, ktorý zlepší...

Kód: 0842
0377 Roztok s rozprašovačem k hubení much, mravenců a molů SCHOPF FLY KILL, 1000ml
Na plochy
€19,99

Prípravok na likvidáciu múch, komárov, molí, rybeniek, roztočov atď., rozprašovač, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml. Pokiaľ hľadáte účinný prípravok proti...

Kód: 0377
kremenity pracek ve spreji k hubeni cmeliku i stenic schopf ektosol fossil sd spray 500ml 02
Na plochy
€16,99

Prípravok na likvidáciu klieštikovcov, sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml, syntetický oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte kvalitný, ale...

Kód: 0841

Bojujete s mravcami na záhrade, alebo v byte? Zbavte sa ich raz a navždy! Ponúkame osvedčené prípravky, ktoré Vás od týchto premnožených škodcov zachráni. Prípravky proti mravcom máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký postrek na mravce bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aké parazity prípravky účinkujú?

Prípravky účinkujú ako na mravce, tak aj rôzne parazity akými sú čmelíci u sliepok, kliešte, blchy, vši či ploštice. Niektoré prípravky sú vhodné aj na ničenie hmyzu, ako napr. múch, ovadov, komárov a molí.

Na aké miesta sa prípravky aplikujú?

Prípravky proti mravcom sú efektívnym spôsobom, ako sa zbaviť mravcov na záhrade, v skleníku, ale aj dome či v byte v kuchyni. Pre hubenie múch či klieštikovcov a iných roztočov sa samozrejme používajú aj v kurnících, stajniach a iných hospodárskych usadlostiach.

Ako sa prípravky určené na hubenie mravcov pripravujú?

V našej ponuke nájdete dva typy prípravkov určených k likvidácii mravcov:

  • Produkty pripravené na použitie - sprej na mravce stačí len pretrepať a môžete ho ihneď používať. Rovnako tak kremelina na mravce sa môže ihneď aplikovať vo forme prášku.
  • Produkty vo forme koncentrátu - sa často finančne oplatia, pretože si môžete pripraviť presne toľko roztoku, koľko potrebujete a balenie Vám vystačí pre viac aplikácií. Pred aplikáciou je však nutné koncentrát najprv podľa návodu zriediť vodou a naliať do vhodnej nádoby či rozprašovača.

Akou formou sa prípravky proti mravcom aplikujú?

Existujú tri spôsoby, ako vyhubiť mravce na záhrade, v skleníku, alebo v byte.

  • Formou postreku - ak hľadáte čo na mravce, forma postreku bude tou najjednoduchšou variantou. Postrek na mravce na záhrade sa dobre aplikuje na všetky úkryty a cestičky, kadiaľ mravce prechádzajú.
  • Formou rozptylu - prášok nasypete v rukaviciach alebo pomocou lopatky rovnomerne na všetky potrebné miesta, vrátane štrbín a medzierok. Ak viete, odkiaľ k Vám mravce na záhrade či v byte chodia, môžete pomocou prášku vytvoriť hrádzu, cez ktorú sa k Vám mravci nedostanú.
  • Formou náteru - je posledný spôsob, ako sa zbaviť mravcov. Namiešaný roztok sa aplikuje pomocou plochého štetca, všade tam, kde sa môžu mravci v byte, dome či na záhrade vyskytovať.

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Všetky prípravky z našej ponuky majú po použití takmer okamžitý účinok, niektoré už počas 30 minút. Mravci na záhrade ani v dome nebudú mať šancu, pretože prípravky pôsobia dlhodobo, podľa typu prípravku až 6 týždňov.

Upozornenie predajcu!

Pred použitím prípravku si vždy prečítajte príbalový leták. V ponuke totiž máme BIO prípravky proti mravcom, ale tiež silné chemické prípravky, ktoré nie je odporúčané používať v domácnostiach.

Odporúčania predajcu

Ak si stále neviete rady ako sa zbaviť mravcov, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší postrek na mravce pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?