Hubenie mravcov

Najpredávanejšie

AMEISEN EX SPRAY 500ML
€12,79 –18 %
Pôvodne: €12,79  (–18 %)
€10,49
INSECTEN FREI SPRAY 400 ML
€13,29 –21 %
Pôvodne: €13,29  (–21 %)
€10,49
7 položiek celkom
AMEISEN EX SPRAY 500ML
Na plochy
€12,79 –18 %
€10,49

Prípravok na likvidáciu mravcov a ďalšieho lezúceho hmyzu, rozprašovač, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500 ml. Pokiaľ hľadáte účinný prípravok, ktorý Vás zbaví...

Kód: 0380
FINAL UNIVERSAL, 750ml
Na plochy
€19,79 –24 %
€14,99

Prípravok k hubenie hmyzu, sprej, ihneď k použitie, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 6 týždňov, 750ml, Permethrin. Ak hľadáte univerzálny sprej, ktorý spoľahlivo...

Kód: 0121
INSECTEN FREI SPRAY 400 ML
Na plochy
€13,29 –21 %
€10,49

Prípravok na likvidáciu múch, molí, ôs, mravcov, chrobákov, švábov, atď., sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 400 ml. Ak hľadáte prípravok s účinnou...

Kód: 0378
FLY KILL 1000 ML
Na plochy
€23,99 –17 %
€19,99

Prípravok na likvidáciu múch, komárov, molí, rybeniek, roztočov atď., rozprašovač, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml. Pokiaľ hľadáte účinný prípravok proti...

Kód: 0377
EKTOSOL FOSSIL SPRAY, 500ml I
Na plochy
€23,99 –25 %
€17,99

BIO prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml, Oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte kvalitný, ale zároveň...

Kód: 0202
ECO 3000, 500ml I
Na plochy
€23,99 –31 %
€16,49

BIO prípravok k likvidácii lezúceho a lietajúceho hmyzu, rozprašovač, ihneď na použitie, okamžitý účinok, 500ml, Chrysanthemum. Ak hľadáte účinný, ale zároveň šetrný...

Kód: 0207
SCHOPF EKTOSOL FOSSIL PUDER KONZENTRAT, 1kg
Na plochy
€27,79 –17 %
€22,99

BIO prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, práškový koncentrát, takmer okamžitý účinok, 600m2, 1 kg, Oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte účinný prípravok, ktorý...

Kód: 0199

Bojujete s mravci na záhrade, alebo v byte? Zbavte sa ich raz a navždy! Ponúkame osvedčené prípravky, ktoré Vás od týchto premnožených škodcov zachráni. Prípravky proti mravcom máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký postrek na mravce bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aké parazity prípravky účinkujú?

Prípravky účinkujú ako na mravce, tak aj rôzne parazity akou sú čmelíci u sliepok, kliešte, blchy, vši či ploštice. Niektoré prípravky sú vhodné aj na ničenie hmyzu, ako napr. múch, ovadov, komárov a molí.

Na aké miesta sa prípravky aplikujú?

Prípravky proti mravcom sú efektívnym spôsobom, ako sa zbaviť mravcov na záhrade, v skleníku, ale aj dome či v byte v kuchyni. Pre hubenie múch či klieštikovcov a iných roztočov sa samozrejme používajú aj v kurnících, stajniach a iných hospodárskych usadlostiach.

Ako sa prípravky určené na hubenie mravcov pripravujú?

V našej ponuke nájdete dva typy prípravkov určených k likvidácii mravcov:

  • Produkty pripravené na použitie - sprej na mravce stačí len pretrepať a môžete ho ihneď používať. Rovnako tak kremelina na mravce sa môže ihneď aplikovať vo forme prášku.
  • Produkty vo forme koncentrátu - sa často finančne oplatí, pretože si môžete pripraviť presne toľko roztoku, koľko potrebujete a balenie Vám vystačí pre viac aplikácií. Pred aplikáciou je však nutné koncentrát najprv podľa návodu zriediť vodou a naliať do vhodnej nádoby či rozprašovača.

Akou formou sa prípravky proti mravcom aplikujú?

Existujú tri spôsoby, ako vyhubiť mravce na záhrade, v skleníku, alebo v byte.

  • Formou postreku - ak hľadáte čo na mravce, forma postreku bude tou najjednoduchšou variantou. Postrek na mravce na záhrade sa dobre aplikuje na všetky úkryty a cestičky, kadiaľ mravci prechádza.
  • Formou rozptylu - prášok nasypete v rukaviciach alebo za pomocou lopatky rovnomerne na všetky potrebné miesta, vrátane štrbín a mezírek. Ak viete, odkiaľ k Vám mravci na záhrade či v byte chodia, môžete pomocou prášku vytvoriť hrádzu, cez k ktorou sa k Vám živia mravci nedostanú.
  • Formou náteru - je posledný spôsob, ako sa zbaviť mravcov. Namiešaný roztok sa aplikuje pomocou plochého štetca, všade tam, kde sa môžu mravci v byte, dome či na záhrade vyskytovať.

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Všetky prípravky z našej ponuky majú po použití takmer okamžitý účinok, niektoré už počas 30 minút. Mravci na záhrade ani v dome nebudú mať šancu, pretože prípravky pôsobia dlhodobo, podľa typu prípravku až 6 týždňov.

Upozornenie predajca!

Pred použitím prípravku si vždy prečítajte príbalový leták. V ponuke totiž máme BIO prípravky proti mravcom, ale tiež silné chemické prípravky, ktoré nie je odporúčané používať v domácnostiach.

Odporúčania predajca

Ak si stále neviete rady ako sa zbaviť mravcov, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší postrek na mravce pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?