Roztok s rozprašovačom na hubenie múch, mravcov a molí SCHOPF FLY KILL, 1000ml

Kód: 0377
Na plochy
€23,99 –16 %
0377 Roztok s rozprašovačem k hubení much, mravenců a molů SCHOPF FLY KILL, 1000ml
€23,99 –16 % €19,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Prípravok na likvidáciu múch, komárov, molí, rybeniek, roztočov atď., rozprašovač, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml. Pokiaľ hľadáte účinný prípravok proti lietajúcemu alebo lezúcemu hmyzu máme pre vás skvelý tip. Tento prípravok s rozprašovačom stačí nastriekať v potrebnom množstve na miesta častého výskytu hmyzu. Účinné látky prípravku (Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin) zaistia dlhodobú ochranu ošetrených miest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Roztok s rozprašovačom na hubenie múch, mravcov a molí SCHOPF FLY KILL, 1000ml

Prípravok na hubenie múch, komárov, molí, rybeniek, švábov, roztočov atď.1000 ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku na miesta častého výskytu, s okamžitým účinkom, účinná látka Permethrin, Chryzantéma cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin.


Cieľový organizmus

Na hubenie ako lietajúceho hmyzu - muchy, komáre, osy, šatníkové mole, ale aj lezúceho hmyzu - roztoče, klieštikovci, ploštice, mravce, chrobáky, šváby, atd.


Oblasť použitia

Prípravok je možné používať v domácnostiach, na skladoch alebo tiež na farmách, v kurínoch a hospodárskych usadlostiach.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 1000 mililitrovom balenie vo forme tekutého roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie.


Aplikácia

Muchy, komáre: Aplikujte v tenkej vrstve zo vzdialenosti 30 cm na miesta, v ktorých sa zhlukuje hmyz – múry, stĺpy, okná a rámy dverí.

Mravce, chrobáky, šváby, ploštice: Aplikujte dostatočné množstvo na všetky úkryty a cestičky tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená. Po 2-3 dňoch proces opakujte.

Šatníková mole: Pri napadnutí aplikujte zo vzdialenosti 1 metra do šatníkových skríň, zásuviek a do skladovacích boxov.

Klieštikovec kurí, kliešť: Pred aplikáciou vyčistite kurín, bidlá, znáškové hniezda a ďalšie priestory, kam, chcete prípravok aplikovať. Potom prípravok nastriekajte na tieto plochy z krátkej vzdialenosti tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať.

SCHOPF FLY KILL, 1000ml


Účinnosť

Prípravok na ničenie lezúceho a lietajúceho hmyzu má po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý dlhodobo pretrváva. Aplikačná spotreba: cca 5 g/m2 ? 10 stlačení sprejového aplikátora. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčanie predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Vyhnite sa použitiu v blízkosti chorých ľudí i zvierat alebo novorodencov. Prípravok používajte iba na hubenie hmyzu podľa návodu na použitie.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFFLYKILL, 1000ml - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie a odpudzovanie múch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
1. Paraziti u zvierat: Klieštikovci - slepačie munky
3. Lietajúci hmyz: Muchy, Komáre, ovady, Mole
4. Lezúci hmyz: Mravce, Šváby, pavúky, Rybenky, stinky
Potrebujete poradiť alebo objednať?