Elektrický lapač hmyzu KERBL MINIKILL

Kód: 0869
€16,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Elektrický lapač hmyzu Kerbl MiniKill je účinný, bez chemikálií, určený na vnútorné a suché priestory, pokrytie plochy až 20 m². Hľadáte spôsob, ako sa zbaviť múch v byte bez použitia chemikálií? Máme pre Vás riešenie. Tento lapač hmyzu eliminuje nežiaduce hmyz pomocou elektrického šoku bez toho, aby boli potrebné akékoľvek chemikálie. S možnosťou priameho zapojenia do zásuvky a malými rozmermi zaberá minimálne miesto a je ľahko prenosný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický lapač hmyzu KERBL MINIKILL

Elektrický lapač hmyzu, možnosť zapojenia priamo do zásuvky, do vnútorných priestorov, pre plochy do 20 účinný a bez chemikálií, hmotnosť cca 0,5 kg. 

Jednoduché použitie

S možnosťou priameho zapojenia do zásuvky a malými rozmermi, zaberá minimálne miesto a je ľahko prenosný. Navyše, vďaka nízkej spotrebe elektriny je cenovo a ekologicky výhodným riešením pre Vaše domácnosti, kancelárie a ďalšie vnútorné priestory.

Účinný a šetrný k životnému prostrediu

Výkonná LED UV lampa proti komárom, muchám a inému hmyzu, ktorá má životnosť až 10 000 hodín eliminuje nežiaduci hmyz pomocou elektrického šoku bez toho, aby boli potrebné akékoľvek chemikálie. Vďaka týmto vlastnostiam a jednoduchej údržbe je elektrický lapač hmyzu Kerbl MiniKill ideálnym riešením proti komárom a pre vaše potreby. Udržujte svoj domov bez otravného hmyzu.

Špecifikácia

  • Spotreba elektrickej energie: iba 4 W
  • Životnosť lampy: min. 10 000 hodín
  • Pokrytie: až 20 m²
  • Napätie: 230 V / 50Hz
  • Napätie zapuzdrenia: 1000 V
  • Rozmery: 76 mm x 115mm x 180 mm

Návod na použitie na stiahnutie: 
PDF s logom A1Elektrický lapač hmyzu KERBL MINIKILL

Dodatočné parametre

Kategória: Lapače hmyzu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Sieťová frekvencia: 50 Hz - 60 Hz
Napätie: 220 V - 230 V
Pokrytie: 20 m²
Materiálové puzdro: ABS plast
Rozmery: 76 mm x 115 mm x 180 mm
Potrebujete poradiť alebo objednať?