Samozavlažovací kvetináč STEFANPLAST NATURAL 80 šedá

Kód: 0639
€34,99 –14 %
stefanplast natural 80 seda 01
€34,99 –14 % €29,99
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Kvetináč so samozavlažovacím systémom, z polypropylénu o objeme 66 l a rozmeroch 80x40x34 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Jeho dizajn pripomína štruktúru pravého ratanu. Tento kvetináč má dostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený systémom automatického zavlažovania a praktickými kolieskami, ktoré uľahčia presúvanie. Moderný ratanový dizajn v elegantnej farbe sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou a vytvorí s rastlinami zelenú oázu na relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samozavlažovací kvetináč STEFANPLAST NATURAL 80 šedá

Samozavlažovací kvetináč, odnímateľná vnútorná podpera, z polypropylénu, kolieska pre ľahšiu manipuláciu, farba šedá, s objemom 66l, rozmery 80x40x34cm.

Zavlažovací systém zaistí ideálnu zálievku

Unikátny zavlažovací systém sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčikom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali málo alebo veľa vody. Vďaka tomuto systému kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť.

gulliver-80-this-vybava

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Samozavlažovacie kvetináče ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Samozavlažovacie kvetináče
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?