Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M6

Kód: 0339
€42,49 –18 %
Odpudzovač krtkov M6
€42,49 –18 % €34,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.8.2022
Možnosti doručenia

Ultrazvukový a vibračný odpudzovač krtkov a hadov, dosah až 1500 m2, frekvencia v rozsahu 300-1000 kHz, napájanie na batérie 4xR20. Jedná sa o najpokročilejší plašič krtkov, hadov, rejskov, hrabošov a ďalších hlodavcov dostupný na trhu. Tento odpudzovač s modernou technológiou ultrazvuku a vibrácií je najefektívnejším riešením na ochranu Vašej záhrady. Odpudzovač krtkov a hadov je vybavený odolným vodotesným krytom, vďaka ktorému môžete plašič používať 365 dní v roku. Odpudzovač generuje vibrácie a zvuk o rôznych intenzitách v náhodnom poradí, a tým zaisťuje, aby si škodcovia na signály po určitom čase nezvykli a nevrátili sa. Ultrazvukové signály a vibrácie sú pre človeka aj domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M6

Ultrazvukový a vibračný odpudzovač zveri vhodný na plašenie krtkov, hadov, rejskov, hrabošov a myší, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá. Na použitie vo vonkajších priestoroch, vybavený odolným vodotesným krytom. Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov s frekvenciou zvuku v rozsahu 300 - 1000 kHz, s automatickou zmenou kmitočtu, s dosahom až 1500 m2, s napájaním na batérie 4 x R20, rozmery plašiča 42 x 8 cm.

Ktoré škodcu plašič odpudzuje

Tento plašič je vďaka jeho inovatívnej technológii vhodný na odpudzovanie krtkov, hadu, hrabošov, pisov a myší.

Plašič krtkov , hadov. hrabošov M6

Oblasti využitia plašiča

Plašič krtkov, hadov, hrabošov a ďalších hlodavcov je efektívnou formou ochrany Vašej záhrady, poľa, parku alebo ďalších vonkajších priestorov. Tento odpudzovač je vybavený 100% odolným vodotesným krytom, a preto ho ako jeden z mála môžete používať 365 dní v roku, či už prší, fúka alebo sneží.

Odpudzovač krtkov, hadov, hrabošov M6

Spôsob použitia

Vyberiete miesto, ktoré potrebujete ochrániť pred nechcenými návštevníkmi a odpudzovač vložíte zvisle do zeme, cca 20 cm hlboko. Odpudzovač odporúčame umiestniť do rohov záhrady, ideálne do vlhkej ílovitej pôdy, ktorá lepšie prenáša vydávané signály. Ultrazvukový a vibračný odpudzovač krtkov zapnete jednoduchým stlačením tlačidla. Pre vypnutie zariadenia nemusíte ako u iných produktov vybrať celý odpudzovač zo zeme, ale opäť ho vypnete jednoduchým stlačením tlačidla. Pre vysoký účinok však odporúčame, aby plašič fungoval nepretržite po dobu niekoľkých mesiacov. Plašič tak vytvorí v okolí také podmienky, ktoré prinútia krtko, hady i hlodavce, aby si našli iné, pokojnejšie miesto. Elektronický plašič krtkov je napájaný na 4 x R20 batérie (batérie nie sú súčasťou balenia).

Plašič krtkov M6

Ako plašič funguje

Zariadenie generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinácii s krátkodobými prenikavými vibráciami. Väčšina živočíchov žijúcich pod zemou má zlý zrak, ale príroda im zato vyvinula veľmi silný sluch a citlivosť na zemské vibrácie. Tieto vibrácie a zvuky sú pre krtky, hady a hlodavce teda veľmi nepríjemné a spôsobujú, že sa títo živočíchy žijúci v krajine cítia neustále ohrození. Živočíchovia žijú v neustálom strese s najvyššou ostražitosťou a nakoniec sa rozhodnú zmeniť miesto pôsobenia na nejaké pokojnejšie. Odpudzovač je možné používať aj preventívne - krtkovia, hady, hraboše a ďalší hlodavce sa hneď od začiatku vyhnú usadzovaniu na tomto mieste, kde sa nebudú cítiť bezpečne. Plašič krtkov, hadov a hlodavcov je nastavený tak, aby tvoril vibrácie a generoval zvuk o rôznych intenzitách každých 20-40 sekúnd v náhodnom poradí. Poradie signálov preto nemožno u plašiča predvídať a teda nie je možné, aby si živočíchy na tieto podnety zvykli a vrátili sa. Plašič krtkov, hadov a hlodavcov dokáže ochrániť priestor až 1500m2.

Bezpečnosť

Elektronický odpudzovač vydáva ultrazvukové signály a vibrácie, ktoré sú pre ľudské ucho úplne bezpečné. Na rozdiel od používania jedov či iných chemikálií je využitie plašiča netoxické ako pre deti, tak aj domáce a hospodárske zvieratá.

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M6

Dodatočné parametre

Kategória: Plašiče krtkov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 35 kg
Pasti a odpudzovače: Na krtky, Na hady
Ultrazvuk odp.: Krtkovia, Hady, Hraboši, pisci
Ultrazvuk odp.: Vonkajšie priestory
Ultrazvuk odp.: Baterie 4xR20
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie