Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M6

Kód: 0339
€36,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Ultrazvukový a vibračný odpudzovač krtkov a hadov, dosah až 1500 m2, frekvencia v rozsahu 300-1000 kHz, napájanie na batérie 4xR20. Jedná sa o najpokročilejší plašič krtkov, hadov, rejskov, hrabošov a ďalších hlodavcov dostupný na trhu. Tento odpudzovač s modernou technológiou ultrazvuku a vibrácií je najefektívnejším riešením na ochranu Vašej záhrady. Odpudzovač krtkov a hadov je vybavený odolným vodotesným krytom, vďaka ktorému môžete plašič používať 365 dní v roku. Odpudzovač generuje vibrácie a zvuk o rôznych intenzitách v náhodnom poradí, a tým zaisťuje, aby si škodcovia na signály po určitom čase nezvykli a nevrátili sa. Ultrazvukové signály a vibrácie sú pre človeka aj domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M6

Ultrazvukový a vibračný odpudzovač zveri vhodný na plašenie krtkov, hadov, rejskov, hrabošov a myší, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá. Na použitie vo vonkajších priestoroch, vybavený odolným vodotesným krytom. Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov s frekvenciou zvuku v rozsahu 300 - 1000 kHz, s automatickou zmenou kmitočtu, s dosahom až 1500 m2, s napájaním na batérie 4 x R20, rozmery plašiča 42 x 8 cm.

✅ Klady

  • Unikátny plašič vydáva ultrazvuk aj vibrácie 
  • Jednoduchú montáž zvládne každý 
  • Postačí stlačenie tlačítka pre uvedenie do chodu 
  • Má skvelé výsledky v plašení hadov 
  • Najpredávanejší a jedinečný na trhu 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Odplaší nežiaducich škodcov

Tento plašič je vďaka jeho inovatívnej technológii vhodný na odpudzovanie krtkov, hadu, hrabošov, pisov a myší.

Plašič krtkov , hadov. hrabošov M6

Plašič ako ochranný štít na Vašom pozemku 

Plašič krtkov, hadov, hrabošov a ďalších hlodavcov je efektívnou formou ochrany Vašej záhrady, poľa, parku alebo ďalších vonkajších priestorov. Tento odpudzovač je vybavený 100% odolným vodotesným krytom, a preto ho ako jeden z mála môžete používať 365 dní v roku, či už prší, fúka alebo sneží.

Odpudzovač krtkov, hadov, hrabošov M6

Jednoduchá inštalácia za pár sekúnd

Vyberiete miesto, ktoré potrebujete ochrániť pred nechcenými návštevníkmi a odpudzovač vložíte zvisle do zeme, cca 20 cm hlboko. Odpudzovač odporúčame umiestniť do rohov záhrady, ideálne do vlhkej ílovitej pôdy, ktorá lepšie prenáša vydávané signály. Ultrazvukový a vibračný odpudzovač krtkov zapnete jednoduchým stlačením tlačidla. Pre vypnutie zariadenia nemusíte ako u iných produktov vybrať celý odpudzovač zo zeme, ale opäť ho vypnete jednoduchým stlačením tlačidla. Pre vysoký účinok však odporúčame, aby plašič fungoval nepretržite po dobu niekoľkých mesiacov. Plašič tak vytvorí v okolí také podmienky, ktoré prinútia krtko, hady i hlodavce, aby si našli iné, pokojnejšie miesto. Elektronický plašič krtkov je napájaný na 4 x R20 batérie (batérie nie sú súčasťou balenia).

Plašič krtkov M6

Inteligentné prepojenie (ultra)zvuku a vibrácií na Vašej záhrade

Zariadenie generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinácii s krátkodobými prenikavými vibráciami. Väčšina živočíchov žijúcich pod zemou má zlý zrak, ale príroda im zato vyvinula veľmi silný sluch a citlivosť na zemské vibrácie. Tieto vibrácie a zvuky sú pre krtky, hady a hlodavce teda veľmi nepríjemné a spôsobujú, že sa títo živočíchy žijúci v krajine cítia neustále ohrození. Živočíchovia žijú v neustálom strese s najvyššou ostražitosťou a nakoniec sa rozhodnú zmeniť miesto pôsobenia na nejaké pokojnejšie. Odpudzovač je možné používať aj preventívne - krtkovia, hady, hraboše a ďalší hlodavce sa hneď od začiatku vyhnú usadzovaniu na tomto mieste, kde sa nebudú cítiť bezpečne. Plašič krtkov, hadov a hlodavcov je nastavený tak, aby tvoril vibrácie a generoval zvuk o rôznych intenzitách každých 20-40 sekúnd v náhodnom poradí. Poradie signálov preto nemožno u plašiča predvídať a teda nie je možné, aby si živočíchy na tieto podnety zvykli a vrátili sa. Plašič krtkov, hadov a hlodavcov dokáže ochrániť priestor až 1500m2.

 

 

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Odpudzovač krtkov, hadov a hrabošov MOTOR VIBRASONIC M6

Dodatočné parametre

Kategória: Plašiče krtkov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg
1. Druh zveri: Na krtky, Na hady
1. Druh škodnej: Krtkovia, Hady, Hraboši, pisci
2. Oblasť využitia: Vonkajšie priestory
3. Napájanie: Baterie 4xR20
Potrebujete poradiť alebo objednať?