8 položiek celkom
klec maxi baldo twin 120 01
€149,99

Dvojposchodová klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce, priechodná, rebrík a dve kŕmidlá, zasúvací systém, rozmery 120 x 53 x 86 cm. Ak hľadáte priestrannú klietku pre...

Kód: 0673
INDOOR DELUXE 2
ZADARMOZADARMO
€218,99

Drevená klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce, interiérové použitie, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, 113 x 60 x 92 cm. Jedná sa o štýlovú drevenú klietku pre...

Kód: 0426
INDOOR DELUXE
ZADARMOZADARMO
€329,99

Dvojposchodová klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce, interiérové použitie, vyberateľné trusníky pre ľahké čistenie, 113 x 60 x 92 cm. Ak hľadáte dostatočne priestrannú...

Kód: 0427
Klietka pre králiky CF191.50 MINI 56x41x57 cm
€101,99

Klietka pre králiky, pozinkovaná, na nohách, plastový podlahový rošt, vysúvateľný trusník, s krmítkom a napájačkou, rozmery 56x41x57 cm. Ak hľadáte skvelú a odolnú klietku pre...

Kód: 0729
Klietka pre králiky CF191.70 MAXI 86x53x63 cm
€134,99

Klietka pre králiky, pozinkovaná, na nohách, plastový podlahový rošt, vysúvateľný trusník, s krmítkom a napájačkou, rozmery 86x53x63 cm. Ak hľadáte skvelú a odolnú klietku pre...

Kód: 0730
klec pro odstav kraliku CF181 30C 01
€134,99

Klietka pre odstav, pozinkovaná, 2 oddiely s prepážkou, vysúvateľný trusník, 2 stojany pre napájačku, krmítko, rozmery 102x53x70 cm. Ak hľadáte skvelú a odolnú klietku na odstav...

Kód: 0731
klec pro kraliky se ctyrmi kotci gaun 44400 silleda 203x105x90cm 01
ZADARMOZADARMO
€384,99

Klietka pre 4 králiky, 4 koterce so 4 brlohami, napájačkami, krmítkami, rozmer koterca 50x62x36 cm, rozmer klietky 203x105x90 cm. Ak hľadáte skvelú a odolnú...

Kód: 0855
plastove doupe kotiste pro kraliky gaun 24150 01
€31,99

Brloh, kotisko pre králiky, plastový, odnímateľné dno, výklopná strieška, kovová ochrana vstupu, rozmery 40,5x26x37 cm. Pokiaľ chcete poskytnúť Vašim králikom...

Kód: 0850

U nás chápeme, že vaši miláčikovia sú pre vás neoceniteľnými spoločníkmi, a práve preto sme pre vás pripravili širokú a pestrú ponuku klietok pre rôzne druhy hlodavcov. Bez ohľadu na to, či máte králiky, morčatá, škrečky, činčily alebo fretky, naše klietky sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálne pohodlie a bezpečnosť pre vašich malých kamarátov. Ponúkame rôznorodé klietky pre králiky, morčatá, škrečky, činčily a fretky, aby mali vaši miláčikovia pohodlie a bezpečné prostredie.

#ShowMore#

Pre aké zvieratá sú klietky určené? 

Klietky môžete využívať pre rôzne druhý malých zvierat, hlavne hlodavcov, ako sú králiky, morčatá,trpasličie králiky, činčily, škrečky, osemak degu, ale aj väčšie zvieratá ako sú fretky. 

Klietky pre králiky

 • Klietka pre králika - Ponúkame širokú škálu klietok pre králiky, ktoré kombinujú pohodlie a bezpečnosť. Klietky sú vyrobené z kvalitných materiálov a poskytujú dostatok priestoru na pohyb.
 • Dvojposchodová klietka pre králiky - Pre tých, ktorí hľadajú priestorovo úspornú možnosť s možnosťou poskytnúť viac miesta na pohyb králika. Táto klietka je ideálna pre majiteľov, ktorí chcú maximalizovať priestor.
 • Drevená klietka pre králika - Ak preferujete prírodné materiály, drevené klietky sú ideálnou voľbou. Elegantný dizajn sa snúbi s trvanlivosťou, aby poskytol vášnivým králikom útulný domov.
 • Vonkajšia klietka pre králika - Pre tých, ktorí chcú, aby ich králiky zažívali aj vonkajšie radosti. Vonkajšie klietky sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a pohodlie, aby si vaši králiky mohli užívať čerstvý vzduch.

Klietky pre morčatá

 • Klietka pre morča - Klietky pre morčatá sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečné a pohodlné prostredie. S dostatočným priestorom a optimálnym vetraním sú ideálnym domovom pre vašich malých priateľov.
 • Drevená klietka pre morča - Pre tých, ktorí hľadajú štýlovú alternatívu, ponúkame drevené klietky pre morčatá. Trvanlivé a vkusné, tieto klietky spájajú estetiku s praktickosťou.

Klietky pre škrečky

 • Klietka pre škrečka - Priestorovo efektívne klietky pre škrečky sú navrhnuté s ohľadom na ich hravú povahu. Tiež klietky s tunelom sú vhodné pre maximálnu zábavu vašich malých kamarátov.
 • Plastová klietka pre škrečka - Ľahké a ľahko čistiteľné klietky pre škrečky sú ideálne pre majiteľov, ktorí chcú praktickosť a hygienu.
 • Box pre škrečky - Praktický a bezpečný spôsob, ako správať škrečky bezpečne bez možnosti úniku.

Klietky pre činčily, fretky a osmáky

 • Klietka pre činčilu - Útulné klietky pre činčily, ktoré spĺňajú ich potreby a zároveň vyzerajú skvele.
 • Klietka pre fretku - Klietky pre fretky sú priestranné a bezpečné, poskytujú optimálne prostredie pre zábavu a odpočinok vašich fretiek.
 • Klietka pre osmáka degu - Bezpečný a priestranný priestor pre vášho osmáka degu, aby sa cítil ako doma.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu klietku pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?