Klietka pre hlodavce KERBL MAXI BALDO TWIN, dvojposchodová

Kód: 0673
€149,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Dvojposchodová klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce, priechodná, rebrík a dve kŕmidlá, zasúvací systém, rozmery 120 x 53 x 86 cm. Ak hľadáte priestrannú klietku pre zvieratko, tak ste tu správne. Priestranná dvojposchodová priechodná klietka poskytne dostatok priestoru pre jedného alebo viacerých králikov, morčiat, činčil a iných hlodavcov. Vďaka zasúvaciemu systému zložíte klietku rýchlo a ľahko behom chvíľky. Súčasťou balenia je aj drevený rebrík, vďaka ktorému sa zvieratá môžu pohybovať medzi poschodiami. Ku klietke obdržíte aj dve závesné kŕmidlá na seno. Rozmery klietky sú 120 x 53 x 86 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka pre hlodavce KERBL MAXI BALDO TWIN, dvojposchodová

Dvojposchodová klietka pre hlodavce, vhodná pre králiky, morčatá, činčily a iné, priechodná cez drevený rebrík, konštrukcia so zasúvacím systémom, predné dvierka na každom poschodí, horné dvierka na hornom poschodí, dve kŕmidlá súčasťou balenia, farba tmavo modrá, rozteč mreží 2,2cm, rozmery klietky 120x53x86cm. 

✅ Klady

  • Dve poschodia klietky poskytnú zvieratám viac priestoru
  • Vhodná pre králiky, morčatá, činčily a iné hlodavce
  • Zložíte ju ľahko a rýchlo vďaka zasúvaciemu systému 
  • Čistenie Vám zaberie iba zlomok času 
  • Rebrík má drážky pre ľahší pohyb hore/dole

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Rozmery klietky

Vonkajšie rozmery celej klietky sú 120 x 53 x 86 cm. Rozteč mriežok je 2,2 cm. 

Vybavenie klietky pre hlodavce

Klietka je vybavená dreveným rebríkom, ktorý umožňuje pohyb medzi poschodiami klietky. Rebrík má praktické drážky, za ktoré sa môže zviera zachytiť pazúriky a bezpečne sa tak pohybovať hore a dole. Králik, morča alebo iné hlodavce budú mať v tejto klietke dostatok priestoru a pohodlia. V balení nájdete aj dve praktické kŕmidlá na seno, ktoré jednoducho zavesíte pomocou dvoch háčikov z vonkajšej strany klietky. 

kerbl-maxi-baldo-twin-vybavenie 

Údržba a čistenie klietky

Čistenie klietky pre hlodavce zvládnete behom pár minút. Prácu uľahčí zasúvací systém klietky, vďaka ktorému klietku jednoducho rozoberiete, umyjete vodou a späť zložíte. Na zbežné čistenie klietky môžete použiť aj predné dvierka na každom poschodí alebo dvierka na vrchnej strane horného poschodia. 

kerbl-maxi-baldo-twin-udrzba

Vlastnosti materiálu klietky

Klietka má plastové dno, kovové mriežky a celá váži cca 15 kg. Je navrhnutá tak, aby jej skladanie a rozobranie zabralo čo najmenej času a bolo čo najjednoduchšie. Vďaka praktickému zasúvaciemu systému do plastového dna zasuniete mriežky a zafixujete ich klipsami. Rozteč kovových mriežok je 2,2 cm. Klietka je určená na vnútorné použitie. 

Ukážka z praxe 

Klietka-maxi-baldo-twin-ukazka-z-prax

Návod na montáž na stiahnutie: 
PDF s logom A1Klietka pre hlodavce KERBL MAXI BALDO TWIN, dvojposchodová

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?