Domčeky pre kačky a husi z HPL laminátu

Najpredávanejšie

Kachník DUCKY M
€244,99 –16 %
Domček pre kačky DUCKY M
SKLADOM (2 ks)
Kód: 0356
Pôvodne: €244,99  (–16 %)
€204,99
Kachník DUCKY S
€204,99 –20 %
Domček pre kačky DUCKY S
SKLADOM (4 ks)
Kód: 0355
Pôvodne: €204,99  (–20 %)
€164,99
2 položiek celkom
Kachník DUCKY S
€204,99 –20 %
€164,99

Domček pre kačky, otváracia strecha pre ľahké čistenie, HPL laminát, neabsorbuje pachy ani tekutiny, rozmery: 60x46x44 cm. Jedná sa o veľmi komfortný domček pre...

Kód: 0355
Kachník DUCKY M
€244,99 –16 %
€204,99

Domček pre kačky, otváracia strecha pre ľahké čistenie, HPL laminát, neabsorbuje pachy ani tekutiny, rozmery: 70x56x54 cm. Ak hľadáte naozaj kvalitný domček pre kačky...

Kód: 0356

Pokiaľ hľadáte unikátny domček pre kačky vyrobený z extra pevného materiálu, ktorý Vám vydrží dlhé roky, potom ste tu úplne správne! Ponúkame domček pre kačice a husi vyrobený z HPL laminátu, ktorý dobre tepelne izoluje, skvele sa čistí a navyše je odolný proti napadnutiu parazitmi. Domček pre kačky máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať domček pre kačky presne pre Vás.

#ShowMore#

Pre ktoré druhy hydiny je domček vhodný?

Kurín pre kačice a husi môžete využiť ako domček pre indických bežcov, kačice pekinské, pižmové, divoké, ale samozrejme aj pre ďalšie druhy kačíc či husí.

Podľa čoho vyberať domček pre kačky?

Domček pre kačky môžete vyberať predovšetkým podľa veľkosti. Záleží, či hľadáte domček pre indických bežcov, pre kačice pekinské alebo pre husi. Pri výbere môžete zohľadniť aj materiál, z ktorého je domček vyrobený.

Vlastnosti HPL laminátu

Domček pre kačky vyrobený z unikátneho viacvrstvového HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený domček pre kačice a husi tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Domček pre kačky neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Veľkou výhodou je, že hladká štruktúra materiálu je odolná proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi alebo klieštikovci. Domček pre kačice má atraktívny dizajn a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám vydrží niekoľko rokov.

Odporúčanie predajca

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší domček pre kačky pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?