Prepravky pre králiky, morčatá, škrečky

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
stefanplast gulliver midi 01
€12,99

Prepravka pre králiky, mačky a malé psy do 5kg, s odklopným vekom a dvoma klipsami, rukoväťou a popruhom pre ľahké prenášanie. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svojho králika,...

Kód: 0616
stefanplast gulliver mini 02
€11,99

Prepravný box pre škrečky, králiky, papagáje do 2,5kg, s dvojitým odklopným vekom, dvojitou rukoväťou a popruhom pre ľahké prenášanie. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svojho...

Kód: 0615
prepravka pro ptaky a amale hlodavce kerbl 01
€5,99

Prepravná klietka pre vtáky a pre malé hlodavce, odolný plast, kovová mriežka, rozmery 21x15x14 cm. Pokiaľ hľadáte praktickú prepravku pre svojho operenca alebo pre škrečka, tak...

Kód: 0778

Prepravky pre králiky sú univerzálnym riešením pre všetkých majiteľov malých hlodavcov. Bez ohľadu na to, či máte králika, morča, škrečka, alebo dokonca zakrpateného králika, naše prepravky pre hlodavce sú prispôsobené rôznym potrebám. Sú ideálne pre situácie, kedy je potrebné zabezpečiť bezpečnú a komfortnú dopravu vašich maznáčikov, či už ide o návštevu veterinára alebo účasť na výstave.

#ShowMore#

Pre aké zvieratá sú prepravky určené? 

Prepravka pre králika je určená nielen pre králiky, ale aj iné hlodavce. Môžete sa používať aj ako  prepravka pre škrečka, prepravka pre fretku, prepravka pre morča, prepravka pre potkana, alebo prepravka pre trpasličieho králika. 

Na čo sa používajú prepravky pre králiky?

Prepravky pre králiky majú široké využitie. Sú nepostrádateľným prvkom starostlivosti o vašich domácich miláčikov a môžu vám pomôcť riešiť rôzne podmienky transportu a bežnej prepravy. Môžete ich tiež využívať ako dočasný úkryt vo výbehu, namiesto domčeka pre králiky. Najbežnejšie dôvody použitia prepravky pre králika sú: 

  1. Návšteva veterinára: Pri ceste k veterinárovi je kľúčové zaistiť bezpečnú a pokojnú prepravu vášho králika. Naše prepravky pre králiky sú dostatočne priestranné, aby sa váš maznáčik cítil pohodlne a nebol stiesnený.

  2. Účasť na výstave: Ak plánujete prezentovať svojho králika na výstave, prepravný box pre králika je ideálnou voľbou. Je navrhnutý tak, aby zaistil bezpečnosť a pohodlie počas prepravy na výstavu.

  3. Bezpečný transport: Prepravky pre králiky sú dôležité aj pre bežný transport, či už ide o krátke alebo dlhšie vzdialenosti. Vďaka nim môžete vášho maznáčika prepravovať s istotou, že je v bezpečí.

Aké požiadavky by mala prepravka pre králiky spĺňať?

Správny prepravný box pre králika by mal spĺňať niekoľko kľúčových kritérií, ktoré zaisťujú bezpečnosť a pohodlie vášho maznáčika. Patria sem:

  1. Dostatočný priestor: Prepravka by mala byť dostatočne priestranná, aby sa králik mohol pohybovať a nepociťoval stiesnenie. Vhodný rozmer zaručí komfort počas prepravy. Králiky sú aktívne zvieratá, a preto je dôležité, aby sa v prepravke mohli postaviť, otáčať sa a ľahať si pohodlne.

  2. Ventilácia: Správna cirkulácia vzduchu je kľúčová pre zaistenie optimálnych podmienok počas cesty. Ventilačné otvory v prepravke sú nevyhnutné. Prepravný box by mala mať dostatok otvorov na prívod čerstvého vzduchu, čo zaistí, že váš maznáčik nebude trpieť nedostatočným prívodom kyslíka.

  3. Bezpečnosť: Naše prepravné boxy pre králiky sú vyrobené z bezpečných a dolných materiálov, čo zaisťuje bezpečnosť vášho maznáčika. Tiež dôkladné zamykanie nielen ochráni vášho maznáčika pred únikom, ale aj pred zranením počas prepravy.

Skrátka, prepravka pre králiky je dôležitou súčasťou starostlivosti o vaše domácich miláčikov. Ponúkame širokú škálu prepraviek pre králiky a prepraviek pre hlodavce, ktoré splnia vaše potreby pre bezpečnú a komfortnú prepravu. Či už ide o krátku cestu k veterinárovi alebo dlhší výlet, môžete sa spoľahnúť na naše kvalitné prepravné boxy pre hlodavce.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu prepravku pre králika pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?