Prepravka pre škrečky, králiky, papagáje STEFANPLAST GULLIVER MINI, 40x30x24cm

Kód: 0615
€14,99 –20 %
stefanplast gulliver mini 02
€14,99 –20 % €11,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Prepravný box pre škrečky, králiky, papagáje do 2,5kg, s dvojitým odklopným vekom, dvojitou rukoväťou a popruhom pre ľahké prenášanie. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svojho škrečka, králika, alebo papagája, tak Vám ponúkame prepravku, ktorá poskytne Vášmu maznáčikovi pohodlie a bezpečie. Prepravka je vyrobená z kvalitných a odolných plastov, je možné ju jednoducho otvoriť, dve veká poskytujú dve možnosti otvorenia. Menšie priehľadné veko slúži pre kontakt s maznáčikom, alebo pre jednoduché vloženie menších maznáčikov ako sú škrečky. Väčšie veko slúži na vkladanie väčších maznáčikov, ako sú králiky a papagáje, alebo na vystlanie prepravky a jej čistenie. Na vrchu prepravky sa nachádza dvojitá rukoväť na jednoduché prenášanie prepravky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravka pre škrečky, králiky, papagáje STEFANPLAST GULLIVER MINI, 40x30x24cm

Pre škrečky, králiky, papagáje do 2,5kg, dvojité odklopné veko, horné veko s vetracími otvormi, spodné veko s klipsom a poistkou, dvojitá rukoväť a popruh na rameno, vnútorné rozmery 31x23x23,5cm, vonkajšie rozmery 40x30x24cm.

Prepravku ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Klady

  • Priestranná a vysoko odolná prepravka
  • Horné priehľadné veko poskytne kontakt s maznáčikom 
  • Vyniká svojou ľahkosťou, prenášanie nebude problém
  • Poistný klips zabráni otvoreniu prepravky

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Pohodlná a bezpečná prepravka pre miláčikov

Prepravný box je určený pre škrečky, morčatá, fretky, činčily, osmáky, králiky a papagáje do 2,5 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 40 x 30 x 24 cm, vnútorné rozmery 31 x 23 x 23,5 cm. Váš domáci maznáčik by mal mať dostatok priestoru, aby si stúpol a pohodlne sa otočil. 

prevtka-gulliver-mini-zviratka

Multifunkčná prepravka s rôznymi možnosťami využitia 

Prepravka je určená pre rôzne druhy dopravy a situácie. Môžete ju umiestniť vedľa seba na sedadlo Vášho auta, zaistiť bezpečnostným pásom a vyraziť na dovolenku, alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov hlodavcov a vtákov, kedy poslúži aj ako útočisko pre zvieratko. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravka je stabilná, odolná a bezpečná. 

gulliver-1-deluxe-doprava

Bezpečnosť Vášho maznáčika je prvoradá

Prepravka je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a dvojitého veka, ktoré sa k sebe pripevňujú pántom a poistným klipsom. Horné veko je súčasťou veľkého spodného veka a slúži na to, aby ste mali o maznáčikovi prehľad a tiež pri otvorení pre kontakt s maznáčikom pri preprave. Spodné veko slúži na čistenie, vystielanie prepravky a jednoduchú manipuláciu s maznáčikom. 

prepravka-gulliver-mini-doplnky

Všetko potrebné na jednom mieste 

Pre ľahké prenášanie sa na vrchu prepravky nachádza dvojaká praktická rukoväť a súčasťou balenia je aj popruh na rameno. Praktické okienka s priezormi na hornom priehľadnom veku zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu.

prepravka-gulliver-mini-vybavenie 

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Prepravka pre škrečky, králiky, papagáje STEFANPLAST GULLIVER MINI, 40x30x24cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravky pre králiky, morčatá, škrečky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?