Klietka pre králiky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - jednoposchodová

Kód: 0426
€218,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Drevená klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce, interiérové použitie, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, 113 x 60 x 92 cm. Jedná sa o štýlovú drevenú klietku pre králiky, ktorá sa skvele hodí do každého interiéru. Drevená klietka poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vaši maznáčikovia budú môcť odpočívať v drevenom domčeku alebo na odpočívadle. Klietka pritom veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému trusníku. Pre lepšiu manipuláciu a obsluhu je klietka umiestnená na štyroch vysokých nohách s brzdou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka pre králiky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - jednoposchodová

Štýlová klietka pre králiky, morčatá a iné hlodavce o rozmeroch 113x60x92 cm pre interiérové použitie. Jedná sa o perfektnú drevenú klietku, ktorá je vybavená dreveným domčekom s odpočívadlom a vyberateľným trusníkom pre jednoduché čistenie. Klietka je umiestnená na štyroch nohách s brzdou pre ľahšiu manipuláciu.

✅ Klady

  • Skvelá domáca mobilná klietka pre hlodavce
  • Klietka je možné presúvať vďaka kolieskam s brzdou  
  • Výsuvný trusník uľahčí čistenie klietky 
  • Vnútri nájdete domček, plošinu, mostík aj rampu
  • Predné dvierka a praktická odklopná strecha s fixáciou

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Rozmery klietky

Vonkajšie rozmery celej klietky sú 113x60x92 cm. Výška nôh je 34,5 cm.

Vybavenie klietky pre králiky

Klietka je vybavená dreveným domčekom s odpočívadlom. Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v tejto štýlovej klietke dostatok priestoru a pohodlia. Nebude im chýbať ani dostatok svetla, pretože spodná časť klietky je vybavená plexisklom, ktoré znižuje vypadávanie hoblín z klietky. Zvyšok klietky je pre dobrý výhľad vyrobený z kvalitnej mriežky o hrúbke drôtu 2 mm s rozstupom drôtu 14 mm. Na každej nohe klietky je pripevnené koliesko s brzdou pre ľahšiu manipuláciu.
INDOOR DELUXE  1

Údržba a čistenie klietky

Čistenie klietky pre hlodavce zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí vyberateľný plastový trusník s výškou 6 cm, ktorý stačí z klietky vysuť, vyčistiť a vrátiť späť. Pri údržbe klietky určite oceníte aj výklopnú strechu s fixáciou.
INDOOR DELUXE  2

Vlastnosti materiálu klietky

Klietka vyrobená z dreva má hmotnosť cca 22 kg. V spodnej časti klietky je umiestnené plexisklo, ktoré znižuje vypadávanie hoblín z klietky. Zvyšok klietky je pre dobrý výhľad vyrobený z kvalitnej mriežky o hrúbke drôtu 2 mm s rozstupom drôtu 14 mm. Klietka pre králiky a ďalšie hlodavce je určená na umiestnenie do vnútorných priestorov. Drevená klietka je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Klietka pre králiky a hlodavce KERBL INDOOR DELUXE - jednoposchodová

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 22 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?