Hotel pre hmyz drevený GAUN 14555 28x9x40 cm

Kód: 0516
€24,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Umelo vytvorený domček pre hmyz s rozmermi 28 x 9 x 40 cm, s prírodným výplňovým materiálom (šišky, bambus, navŕtaná polienka). Domčeky pre hmyz sú veľmi obľúbené u domácich mistrov, záhradkárov a najmä u detí, ktorí sa budú tešiť na nových návštevníkov. Hotel pre hmyz predstavuje ideálne miesto, kde sa hmyz môže v izbe rozmnožovať a hniezdiť. Vyhľadávajú ho lienky, mravce, včely, osi a rôzne druhy broukov. Tento hmyz pomáha opeľovať kvety, stromy, kríky a Vaša záhrada tak bude krásne rozkvitnutá a prosperujúca. Hotel pre hmyz je vyrobený z kvalitného dreva v atraktívnom dizajne, ktorý skvele zapadne do všetkých exteriérov. Domček pre hmyz bude nielen veľmi dekoratívny, ale navyše Vám umožní pozorovať chovanie hmyzu v jeho prirodzenom prostredí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hotel pre hmyz drevený GAUN 14555 28x9x40 cm

Hotel pre hmyz je umelo vytvorený hmyzí domček o veľkosti 28 x 9 x 40 cm, ktorý slúži ako úkryt a bezpečné miesto na rozmnožovanie lienok, včiel, ôs, mravcov a rôznych druhov chrobákov. Hotel pre hmyz prispieva k tomu, aby Vaša záhrada bola krásne rozkvitnutá a opeľovaná.

Pre aký hmyz sú jednotlivé časti domčeka určené

  • duté vetvy slúžia ako hniezdiská divokých včiel
  • polienka ocenia mravce a chrobáky
  • šišky poskytnú úkryt pre lienky

Hmyzi-hotel-gaun

Čo obstaranie domčeka predstavuje

✓ vkusná dekorácia
✓ prosperujúca záhrada
✓ možnosť zblízka pozorovať správanie a životné cykly hmyzu
✓ udržanie a rozmnoženie užitočných druhov

Umiestnenie domčeka

Hotel pre hmyz odporúčame postaviť alebo zavesiť na pokojné slnečné miesto, chránené pred dažďom tak, aby otvory pre hmyz smerovali na juh. Potom už nám nezostáva nič iné, než sa tešiť na našich prvých hostí.

Dodatočné parametre

Kategória: Hmyzie domčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.8 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?