Pachový odpudzovač mačiek KUNAGONE, set 2 ks

Kód: 0573
€5,49
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Prírodný pachový odpudzovač mačiek s tepelne upravenými chlpmi obohatenými o vosk, účinnosť je 3 - 6 mesiacov. Vyriešte problémy s mačkami na záhrade, alebo pozemku. Skvelý prírodný pachový odpudzovač mačiek, ktorý Vám pomôže v boji s mačkami, obsahuje balenie psej srsti, ktorá pochádza z niekoľkých vybraných psích salónov. Srsť je tepelne ošetrená a obohatená o odpudivý pach a rastlinný vosk, ktorý predlžuje pachový účinok. Pach, ktorý odpudzovač vydáva, je pre mačku nepríjemný a pachom ošetreným miestam sa mačka vyhýba. Tento bio odpudzovač má jednoduchú inštaláciu, stačí ho zavesiť a on už urobí prácu za Vás. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pachový odpudzovač mačiek KUNAGONE, set 2 ks

Pachový odpudzovač mačiek vo forme vrecúšok so psou srsťou, v balení 2x vrecko so šnúrkou, tepelne ošetrená psia srsť s pachovou látkou, ošetrená voskom pre dlhší účinok, účinnosť 3 - 6 mesiacov, jednoduchá a rýchla inštalácia.

kunagone-kocky-set2-2

✅ Klady

  • Odpudzovač je prírodný a neškodí životnému prostrediu
  • Psia srsť rôznych plemien pre lepší účinok 
  • Nepotrebuje zdroj energie 
  • Pôsobí hneď po aplikácii 

❌ Zápory

  • Musí sa meniť každých 3 - 6 mesiacov 


Cieľový organizmus

Odpudzovač je určený k odpudzovaniu mačiek, napríklad mačiek domácich, mačiek túlavých, alebo mačiek divokých.


Oblasť použitia

Odpudzovač je možné použiť na záhrade, keď už ste zaznamenali prítomnosť mačky alebo ako prevenciu proti vniknutiu mačky na Váš pozemok. Môžete ho tiež použiť v poľnohospodárskych stavbách, altánkoch, kôlňach alebo všade tam, kde ste našli stopy po mačkách alebo ako preventívne opatrenie proti vniknutiu mačky.

kunagone-kocky-set

Príprava a a
plikácia

Odpudzovač stačí vybrať z vrecka a potom ho jednoducho zavesíte do Vami vybraného priestoru, tak aby ste zabránili prístupu detí a iných zvierat. Dbajte tiež na poveternostné podmienky, aby sa neznižovala účinnosť cez odviatie pachu vetrom.

kunagone-kocky-set-3

Účinnosť

Účinnosť je 3 až 6 mesiacov podľa plochy a podmienok okolia. Jedno vrecko pôsobí v okruhu 3m. Vrecká by sa mali pravidelne meniť každých 3 až 6 mesiacov pre zaistenie dlhodobej ochrany.

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Pachový odpudzovač mačiek KUNAGONE

Dodatočné parametre

Kategória: Pachové odpudzovače na mačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
1. Druh zveri: Na mačky
1. Druh škodovej zveri: Psy a mačky
Potrebujete poradiť alebo objednať?