Striekačka na bielenie KERBL, nerez, max 35 l

Kód: 0889
ZADARMOZADARMO €719,99 –4 %
strikacka na bileni kerbl nerez 30l 01
€719,99 –4 % €689,99
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Tlakový rozprašovač na bielenie, dezinfekciu a aplikáciu ochranných prostriedkov, pesticídov a biocídov, nerezový, objem max 35 litrov. Ide o všestranného pomocníka s veľmi jednoduchou obsluhou pre maximálnu bezpečnosť pri práci. Jednoducho naplníte požadovaným množstvom (max 35 litrov) roztoku, ktorý budete chcieť použiť a aplikujete na plochy. Pri plnení jednoducho nalejete tekutinu do lievika, kde sa nachádza sito na zachytenie prípadných nečistôt, aby sa neupchali trysky. Môžete pripojiť na bežný kompresor a aj po odpojení je možné striekačku ďalej používať. Zvolíte si, akú silnú hmlu budete aplikovať, napríklad nízku hmlu, ktorá nekontaminuje celý priestor stajne a iných ošetrených objektov. Nemusíte sa báť, že by sa nádoba tlakom časom poškodila, pretože postrekovač je vyrobený z veľmi odolnej nerezovej ocele a bude Vám slúžiť dlhé roky. Súčasťou balenia sú všestranné trysky, ktoré slúžia na aplikáciu rôznych typov roztokov a kvapalín a tým sa stáva striekačka univerzálnym rozprašovačom napríklad na bielenie stajní, na dezinfekciu a dezinsekciu, alebo na aplikáciu herbicídov a iné. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Striekačka na bielenie KERBL, nerez, max 35 l

Tlakový rozprašovač na 35 litrov, jednoduchá obsluha a vysoká bezpečnosť, jednoduché plnenie, kombinácia s bežnými typmi kompresorov, prevádzkový tlak 2 -3 bary, maximálny prevádzkový tlak 5 barov, prevádzka aj bez kompresora, trysky na všestranné použitie, z odolnej nerezovej ocele, dĺžka hadica až 10 metrov, rozmery 78x40x51 cm.

Všestranné využitie

Vďaka jedinečným tryskám a natlakovaniu môžete rozprašovač využívať na rôzne úkony ako sú bielenie stajní a hospodárskych stavieb, čistenie a dezinfekciu priestorov alebo na aplikáciu herbicídov a biocídov nielen v záhradách. Na ošetrenie dreva alebo aplikáciu ochranných prostriedkov proti korózii, alebo na čistenie motorov. Môžete ho aplikovať aj v chovoch zvierat, kde ho môžete využiť na ošetrenie paznechtov u kráv alebo kopýt u koní a iných úkonoch spojených s ošetrením zvierat. 

postrik-plevelu_01_1


Jednoducho naplníte a ihneď používate

Táto skvelá striekačka obsahuje praktickú lievik, ktorá je dosť priestranná na to, aby ste bez problémov naliali tekutiny aj z väčších nádob a to bezpečne a bez strát. Navyše lievik obsahuje praktické sito, ktoré zabráni prieniku nečistôt do barelu a následnému upchatiu trysiek. Bez starostí tak môžete striekačku používať a trysky sa nebudú upchávať nečistotami z okolia. 

strikacka-kerbl_01


Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1Striekačka na bielenie KERBL, nerez, max 35 l

 

Dodatočné parametre

Kategória: Postrekovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 21 kg
Maximálna náplň: 35 l
Maximálna náplň bez kompresoru: 25 l
Pracovný tlak: 2-3 bary
Maximálny pracovný tlak: 5 barov
Dĺžka hadice: 10 metrov
Výška: 78 cm
Šírka: 40 cm
Dĺžka: 51 cm
Potrebujete poradiť alebo objednať?