Tekutý koncentrát na ničenie vírusov, plesní, baktérií SCHOPF KOKZI DES KONZENTRAT 1l

Kód: 0083
Na plochy
€39,99 –20 %
0083 Tekutý koncentrát k hubení virů, plísní, bakterií SCHOPF KOKZI DES KONZENTRAT 1l
€39,99 –20 % €31,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Prípravok k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červov, lariev, tekutý koncentrát, dlhodobý účinok, 250m2, 1l, Chlorkresol. Ak hľadáte veľmi silný prípravok na dezinfekciu stajní, kurníkov, klietok alebo napríklad veterinárnej ordinácie, Máme pre Vás bezva tip. Tento univerzálny dezinfekčný prípravok spoľahlivo zlikviduje všetky vírusy, baktérie, plesne, ale aj kokcídie, červia vajíčka a larvy. Pripraviť si a používať túto dezinfeci zvládne naozaj každý. Vysoko koncentrovaný prípravok je potreba bezprostredne pred aplikáciou najprv zriediť vodou a potom ho môžete nanášať formou postreku na všetky požadované povrchy. Účinná látka prípravku zabezpečí dlhodobú a hlbinnú ochranu ošetrených miest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý koncentrát k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červých vajíčok, lariev SCHOPF KOKZI DES Konzentrat, 1l

Vysoko koncentrovaný prípravok k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červých vajíčok, lariev, 1l koncentrátu = 100l roztoku = aplikácie formou postreku na plochu do 250m2 (pri 1% aplikačnej koncentrácii), s účinkom podľa doby expozície, s dlhodobým a hlbinným účinkom , účinná látka Chlorkresol.

✅ Klady

  • Silný koncentrát, ktorý dezinfikuje spoľahlivo
  • Zahubí všetko od vírusov až po larvy parazitov
  • Aplikácia je jednoduchá, stačí sa riadiť návodom 
  • Pôsobí dlho a preniká hlboko do škár
  • Skvelý prípravok na dezinfekciu liahní, kurníkov i stajní

❌ Zápory

  • Žiadne sme nenašli 


Cieľový organizmus

K hubenie vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červých vajíčok, lariev - Účinne eliminuje napríklad výtrusovce Eimeria tenella, kokcídie rodu Isospora a tiež pľúcne červy rodu Dictyocaulus, červy napadajúce žalúdok a črevá rodu Trichostrongylus - Nematodirus - Haemonchus, pásové červy (Cestoden) a vajíčka roztočov.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), hydinárňach, ale je možné používať aj na bitúnkoch, v hospodárskych usadlostiach, v skladoch alebo aj u inseminačných a veterinárnych staníc, v útulkoch pre zvieratá alebo na dezinfekciu inkubátorov, odchovní a klietok pre zver, atď ... 


Príprava

Prípravok je dodávaný v 1000 mililitrové balenie vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 400 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri použití celého balenia vystačí na 250 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku KOKZI DES KONZENTRAT


Príklad roztoku pre formu postreku - 1% aplikačné koncentrácie: na ošetrenie 250m2 treba zmiešať 1000ml prípravku KOKZI DES Konzentrat so 100 litrami vody. 


Aplikácia

Pred dezinfekciou je nutné vyviesť zvieratá zo stajní plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Potom zrieďte koncentrát podľa tabuľky a aplikujte približne 400ml roztoku na 1 meter štvorcový. Aby sa dosiahol maximálny dezinfekčného účinku, je dôležité dodržať expozičné časy a pre každú aplikáciu si pripravte vždy čerstvý roztok. Odporúčame plochy po dezinfekcii opláchnuť vodou. Po aplikácii zaistite dostatočné vetranie po dobu 10-12 hodín.

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou vysokotlakového čističa alebo chrbtového postrekovače


Účinnosť

Prípravok k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červých vajíčok, lariev má po aplikácii svoj expozičný čas, ktorý treba zachovať, aby sa dosiahla dlhodobých účinkov prípravku.


Odporúčania predajca

POZOR! Neaplikujte na zvieratá a krmivo! Nepoužívajte pre aplikáciu zamlžovací zariadení. Pri vyšších aplikačných dávkach od 400ml/m2 je treba zaistiť dostatočné vetranie. Výrobca neprijíma zodpovednosť v súvislosti s aplikáciou alebo v súvislosti s použitím, pretože je to mimo jeho vplyv.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFKOKZI DES KONZENTRAT, 1L - SK etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie a dezinfekcia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
5. Vírusy a baktérie: Vírusy, plesne, baktérie, Kokcídie, larvy, červej vajíčka
1. K likvidácii:: Vírusov, plesní a baktérií, Kokcídií, lariev, červých vajiec
Potrebujete poradiť alebo objednať?