Tekutý koncentrát na hubenie klieštikovcov, bĺch, kliešťov SCHOPF MILBEN EX 100ml

Kód: 0081
Na plochy
€27,99 –21 %
MILBEN EX, 100ml
€27,99 –21 % €21,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Možnosti doručenia

Prípravok k hubenie klieštikovcov, tekutý koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 6 týždňov, 100m2, 100ml, Cypermetrín. Ak hľadáte kvalitný prípravok, ktorý Vás zbaví klieštikovcov, kliešťov, bĺch, vší či zákožiek, potom nemôžete vybrať lepšie. Milben Ex zaručene zlikviduje všetky roztoče v kurníku, stajniach a ďalších napadnutých plochách. Pripraviť si a používať tento prípravok zvládne naozaj každý. Tekutý koncentrát je potrebné pred aplikáciou najprv zriediť vodou a potom ho môžete nanášať na miesta výskytu parazitov formou postreku. Účinné látky prípravku (Cypermetrín, tetrametrín a Geraniol) zabezpečí dlhodobú ochranu ošetrených miest po dobu až 6 týždňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý koncentrát na hubenie klieštikovcov SCHOPF MILBEN EX, 100ml 

Kvalitný prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v perie hydiny, kliešťom, blchám, všiam a zákožce svrabovej, 100ml koncentrátu = 3-4,5l roztoku = aplikácie formou postreku na plochu do 100-150m2, s takmer okamžitým účinkom (do 30 minút ), pôsobí až 6 týždňov, účinná látka Cypermethrin, Tetramethrin a Geraniol.

SCHOPF MILBEN EX, 100ml


Cieľový organizmus

K hubenie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam a zákožkám svrabových.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými). Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, steny a stropy, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 100 mililitrové balenie vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo a ako silný roztok je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 30 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri 100 mililitroch vystačí podľa sily namiešaného roztoku na 100-150 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku   Milben Ex, 100ml

Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 150m2 treba zmiešať 100ml prípravku Milben Ex s 4,5 litrami vody. 

Príklad roztoku pre formu postreku pri silnej záťaži: na ošetrenie 150m2 treba zmiešať 150ml prípravku Milben Ex s 4,5 litrami vody. 


Aplikácia

Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Potom zrieďte koncentrát podľa tabuľky a aplikujte približne 30ml roztoku na 1 meter štvorcový. Aby sa dosiahol maximálny dezinfekčného účinku, je dôležité dodržať expozičné časy a pre každú aplikáciu si pripravte vždy čerstvý roztok. Po aplikácii zaistite dostatočné vetranie po dobu 10-12 hodín. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou vysokotlakového čističa alebo chrbtového postrekovače.


Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov - klieštikovcov ďalších parazitov má po aplikácii takmer okamžitý účinok (do 30 minút), ktorý pretrváva až po dobu 6 týždňov. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčania predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFMILBEN EX, 100ML - etiketa


Hodnocenie tovaru

SCHOPF MILBEN EX 100 ml Recenzia

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Dezinsekce: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Klieštikovci: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Klieštikovci: Na plochy
Klieštikovci: Nie
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie