Tekutý koncentrát na hubenie klieštikovcov, bĺch, kliešťov SCHOPF MILBEN EX 100ml

Kód: 0081
Na plochy
€21,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Prípravok k hubenie klieštikovcov, tekutý koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 6 týždňov, 100m2, 100ml, Cypermetrín. Ak hľadáte kvalitný prípravok, ktorý Vás zbaví klieštikovcov, kliešťov, bĺch, vší či zákožiek, potom nemôžete vybrať lepšie. Milben Ex zaručene zlikviduje všetky roztoče v kurníku, stajniach a ďalších napadnutých plochách. Pripraviť si a používať tento prípravok zvládne naozaj každý. Tekutý koncentrát je potrebné pred aplikáciou najprv zriediť vodou a potom ho môžete nanášať na miesta výskytu parazitov formou postreku. Účinné látky prípravku (Cypermetrín, tetrametrín a Geraniol) zabezpečí dlhodobú ochranu ošetrených miest po dobu až 6 týždňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý koncentrát na hubenie klieštikovcov SCHOPF MILBEN EX, 100ml 

Kvalitný prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v perie hydiny, kliešťom, blchám, všiam a zákožce svrabovej, 100ml koncentrátu = 3-4,5l roztoku = aplikácie formou postreku na plochu do 100-150m2, s takmer okamžitým účinkom (do 30 minút ), pôsobí až 6 týždňov, účinná látka Cypermethrin, Tetramethrin a Geraniol.

SCHOPF MILBEN EX, 100ml

✅ Klady

  • Je silný - zahubí širokú škálu parazitov u sliepok
  • Pôsobí až 6 týždňov, dlhšie ako bežné prípravky
  • Postačí Vám malé množstvo na skutočne veľkú plochu
  • Pôsobí takmer okamžite po aplikácii 
  • Obľúbený zákaznícky produkt so skvelými ohlasmi 

❌ Zápory

  • Postačí Vám rozprašovač, ktorý majú všetci doma


Cieľový organizmus

K hubenie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam a zákožkám svrabových.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými). Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, steny a stropy, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 100 mililitrové balenie vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo a ako silný roztok je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 30 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri 100 mililitroch vystačí podľa sily namiešaného roztoku na 100-150 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku   Milben Ex, 100ml

Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 150m2 treba zmiešať 100ml prípravku Milben Ex s 4,5 litrami vody. 

Príklad roztoku pre formu postreku pri silnej záťaži: na ošetrenie 150m2 treba zmiešať 150ml prípravku Milben Ex s 4,5 litrami vody. 


Aplikácia

Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Potom zrieďte koncentrát podľa tabuľky a aplikujte približne 30ml roztoku na 1 meter štvorcový. Aby sa dosiahol maximálny dezinfekčného účinku, je dôležité dodržať expozičné časy a pre každú aplikáciu si pripravte vždy čerstvý roztok. Po aplikácii zaistite dostatočné vetranie po dobu 10-12 hodín. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou vysokotlakového čističa alebo chrbtového postrekovače.


Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov - klieštikovcov ďalších parazitov má po aplikácii takmer okamžitý účinok (do 30 minút), ktorý pretrváva až po dobu 6 týždňov. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčania predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFMILBEN EX, 100ML - etiketa


Hodnocenie tovaru

SCHOPF MILBEN EX 100 ml Recenzia

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
1. Paraziti u zvierat: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
1. Druh parazitov: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
2. K aplikácii:: Na plochy
3. BIO prípravok: Nie
Potrebujete poradiť alebo objednať?