Práškový koncentrát na hubenie klieštikovcov, bĺch, kliešťov SCHOPF MILBEN XPERT 15g

Kód: 0079
Na plochy
€36,19 –22 %
0079 Práškový koncentrát k hubení čmelíků SCHOPF MILBEN XPERT, 15g
€36,19 –22 % €27,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Prípravok k likvidácii klieštikovcov, práškový koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 10 týždňov, 125m2, 15g, Bendiocarb. Jedná sa o veľmi silný prípravok na hubenie klieštikovcov, kliešťov, bĺch, vší a zákožiek svrabových. Po použití tohto prípravku nebudú mať už žiadni roztoče v kurnících ani v stajniach šancu. Práškový koncentrát je veľmi jednoduchý na prípravu, pred použitím ho stačí najprv zriediť vodou a potom ho môžete nanášať na všetky plochy výskytu parazitov formou postreku. Účinná látka lieku zabezpečí dlhodobú ochranu ošetrených miest po dobu až 10 týždňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Práškový koncentrát na hubenie klieštikovcov, bĺch, kliešťov SCHOPF MILBEN XPERT 15g

Vysoko účinný prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v perie hydiny, kliešťom, blchám, všiam a zákožce svrabovej, 15g koncentrátu = 5l roztoku = aplikácie formou postreku na plochu do 125m2, s takmer okamžitým účinkom (počas 120 minút), pôsobí až 10 týždňov, účinná látka Bendiocarb.

SCHOPF MILBEN XPERT, 15g


Cieľový organizmus

K hubenie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam a zákožkám svrabových.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými). Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, steny a stropy, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 15 gramovom balení vo forme práškového koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 40 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri 15 gramoch vystačí na 125 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku  Milben Xpert, 15g


Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 125m2 treba zmiešať 15g prípravku Milben Xpert s 5 litrami vody. 


Aplikácia

Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Potom zrieďte koncentrát podľa tabuľky a aplikujte približne 40ml roztoku na 1 meter štvorcový. Aby sa dosiahol maximálny dezinfekčného účinku, je dôležité dodržať expozičné časy a pre každú aplikáciu si pripravte vždy čerstvý roztok. Po aplikácii zaistite dostatočné vetranie po dobu 10-12 hodín. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou vysokotlakového čističa alebo chrbtového postrekovače


Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov - klieštikovcov ďalších parazitov má po aplikácii takmer okamžitý účinok (počas 120 minút), ktorý pretrváva až po dobu 10 týždňov. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčania predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFMILBEN XPERT, 15G - etiketa


Hodnocenie tovaru

SCHOPF MILBEN EX 100 ml Recenzia

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
1. Paraziti u zvierat: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
1. Druh parazitov: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
2. K aplikácii:: Na plochy
3. BIO prípravok: Nie
Potrebujete poradiť alebo objednať?