Mucholapka so závesom KERBL 30cm x 7m

Kód: 0866
€10,99
SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Vysoko príťažlivá mucholapka na zachytenie múch, rolka 7m x 30 cm, dlhodobé lepivé vlastnosti, jednoduchá inštalácia, netoxická. Pokiaľ hľadáte mucholapku, ktorá by Vás alebo Vašich zvierat zbavila otravných múch, potom ste na správnom mieste. Úloha lepiaceho papiera je vhodná do domácností, skladov aj do stajní. Muchy sú priťahované k papieru a lepia sa na pascu. Tlač na žltý papier je nový a zaujímavý spôsob, ako nalákať muchy, pretože pre hmyz je táto farba veľmi atraktívna. Mucholapka je vysoko účinná a bez jedu. Mucholapku s vynikajúcimi lepivými vlastnosťami s dĺžkou 7m budete odvíjať postupne, a preto Vám dlho vydržia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mucholapka so závesom KERBL 30cm x 7m

lepivá mucholapka so žltým papierom, nová - vylepšená lepiaca vrstva, 100% netoxická, s kovovým držiakom, dĺžka 7 m, šírka rolky 30 cm. 


Cieľový organizmus

Na zachytenie múch a iného lietajúceho hmyzu.


Oblasť použitia

Mucholapku je možné použiť vo všetkých vnútorných priestoroch, ako sú domácnosti, komerčné priestory, sklady, obchody, továrne, ale aj vo vonkajších ako sú napríklad terasy alebo pergoly. 


Aplikácia 

Zaveste rolu lepiaceho papiera na klinec alebo háčik na miesto častého výskytu múch, ideálne v blízkosti okien a svetelných zdrojov, ale mimo dosahu zvierat a detí. Potom odviňte cca 40-50 cm lepiaceho papiera. Akonáhle je mucholapka plná hmyzu, alebo pokiaľ sa vlastnosti lepidla znížia, odstrihnite spotrebovanú časť lepiaceho papiera nožnicami a odviňte ďalších 40-50 cm lepiaceho papiera.


Odporúčanie predajcu

Vo veľmi hmlistých a prašných priestoroch môže dôjsť k zhoršeniu lepivých vlastností. Na odstránenie lepidla z kože, rúk alebo odevu použite stolný olej.

Dodatočné parametre

Kategória: Mucholapky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?