Lapač ovádov KERBL TAONX ECO

Kód: 0865
€97,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Lapač ovádov Kerbl TaonX Eco je exkluzívne a efektívne riešenie, redukcia hmyzu 95%, pre vonkajšie priestory s rozlohou až 5000 m2. Vezmite kontrolu nad ovády (hovady) do svojich rúk. Tento lapač hovad redukuje až 95% tohto hmyzu. Lapač ovádov/hovad môžete umiestniť prakticky kamkoľvek, TaonX Eco je ideálny do ohrád, stajní, záhrad, výbehov, kempov i hrísk a parkov i golfových ihrísk. Navyše je úplne netoxický a šetrný k životnému prostrediu. Inštalácia je jednoduchá a rýchla. Pasca obsahuje retiazku s karabínou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lapač ovádov KERBL TAONX ECO

Závesný lapač ovádov, pre plochy do 5000 m2 , do ohrád, stajní, záhrad, výbehov, kempov, ihrísk,  parkov a na stromy, šetrné k životnému prostrediu, priemer cca 1,10 m, hmotnosť cca 8 kg. 

 

Na aký hmyz je určený

Lapač je predovšetkým určený pre odchyt týchto druhov ovád (hovad):

  • Tabanus bovinus – Ovad hovädzie
  • Tabanus bromius – Ovád bzučivý
  • Tabanus sudeticus – Ovad veľký

ovad_hmyz_cz

Ako to funguje

Pasca je vybavená nádobou, do ktorej sa zachytáva hmyz. Je dôležité umiestniť pascu na odchyt ovádov na miesto, ktoré je čo najviac vystavené slnkuTeplo, ktoré pasca absorbujúce slnko vydáva, imituje teplokrvné telo a priťahuje ovády a ďalší lietajúci hmyz. Ovad sa priblíži k pasci, snaží sa ju bodnúť, ale nedokáže to. Namiesto toho zvyčajne uteká smerom hore. Tu narazí na "dáždnik" a je navedený do lievikovitej pasce, odkiaľ nie je cesta von. Je potrebné pravidelné vyprázdňovanie pasce. Pokiaľ je lapač umiestnený na mieste, kde sa hovada vyskytujú viac, pokojne každé 2-3 hodiny.

Lapač ovádů KERBL TAONX ECO

Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1Lapač ovádov KERBL TAONX ECO

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lapače hmyzu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?