Králikáreň KERBL BUDDY 116x52x82 cm

Kód: 0596
€122,99
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Králikáreň pre králiky a iné hlodavce, dvoje dvierka, výklopná strecha, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, 116x52x82 cm. Ak hľadáte riešenie, ako ubytovať svojho králika, morča alebo iného hlodavca po celý rok, potom pre Vás máme bezva tip. Táto králikáreň má výborný pomer ceny a kvality. Drevená králikáreň poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vám pritom ušetrí veľa práce a času s upratovaním, pretože ju naozaj ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému plastovému trusníku Do králikárne budete mať navyše jednoduchý prístup cez dvoje dvierka a výklopnú strechu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Králikáreň KERBL BUDDY

Drevená králikáreň pre jedného králika, trpasličieho králika alebo iné malé hlodavce s rozmermi 116x52x82 cm. Jedná sa o perfektnú králikáreň, ktorá je vybavená vyberateľným trusníkom  pre ľahké čistenie. Bezproblémový  prístup do králikárne zaisťujú dvoje dvierka a výklopná strecha.

Králikáreň ľahko zložíte  pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185   (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery králikárne

Vonkajšie rozmery  celej králikárne sú 116x52x82 cm, najmenšia vnútorná výška koterca je  50 cm, a tak poskytuje pohodlie pre jedného králika, trpasličieho králika, morčatá alebo iné malé hlodavce.

Vybavenie králikárne 

Králikáreň je vybavená dvoma dvierkami a výklopnou strechou  s nepremokavým povrhom . Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v králikárni dostatok priestoru a pohodlia. Váš maznáčik môže odpočívať v menšej časti králikárne, ktorá mu ponúkne príjemné  súkromie a prítmie alebo vo väčšej presvetlenej časti, ktorá je vybavená pevnou mriežkou. Králik si miesto ľubovoľne vyberie sám a to vďaka vnútornému priechodu. Iste Vás tiež potešia plastové kryty na nôžkach králikárne, ktoré zamedzujú vlhkosti a celkovo tým predlžujú životnosť králikárne.

Návrh bez názvu (50)


Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí vyberateľný plastový trusník , ktorý stačí z králikárne vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť. Pri údržbe králikárne určite oceníte aj odklápaciu strechu s nepremokavým povrchom.

Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 15 kg. Strecha králikárne je pokrytá ochranným  nepremokavým materiálomNapriek tomu odporúčame, králikáreň umiestniť pod prístrešok , aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečnom žiarení. V zimnom období odporúčame králikáreň premiestniť do teplejších priestorov. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1Králikáreň KERBL BUDDY

Dodatočné parametre

Kategória: Králikárne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 16 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?