Králikáreň s výbehom KERBL VILLA

Kód: 0818
ZADARMOZADARMO
kralikarna s vybehem kerbl villa 118x68x118cm 01
€249,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Králikáreň s výbehom, na chov králikov a iných hlodavcov, vyberateľný trusník, spodný kovový rám, rozmery 118x68x118 cm. Praktická králikáreň vybavená výbehom, poskytne dostatok priestoru pre Vášho domáceho spoločníka. Králikáreň má dva oddiely, prvý oddiel pre bežné aktivity a druhý tmavý oddiel pre odpočinok. Otvárateľné dvierka v podlahe vedú na drevenú rampu do výbehu. Výbeh prakticky umiestnený pod králikárňou má kovovú základňu, ktorá chráni drevenú konštrukciu pred vlhkosťou zo zeme. Vďaka štyrom dvierkam, dvom na králikárni a dvom na výbehu, máte ľahký prístup do králikárne. Králikáreň tiež veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému plastovému trusníku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Králikáreň s výbehom KERBL VILLA

Drevená králikáreň pre králiky, morčatá, činčily a iné hlodavce s rozmermi 118x68x118 cm. Jedná sa o praktickú králikáreň s výbehom, ktorá je vybavená vyberateľným trusníkom pre ľahké čistenie. Bezproblémový prístup zaisťujú štyri predné dvierka na králikárni a výbehu.

Králikáreň ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

kralikarna-s-vybehem-kerbl-villa-text-3

Vybavenie králikárne

Králikáreň je vybavená štyrmi samostatnými dvierkami. Na samotnej králikárni nájdete dvierka mrežované do väčšieho oddielu a dvierka drevené plné do odpočinkového oddielu. Na výbehu sa nachádzajú ďalšie dvoje mrežované dvierka. Králikáreň má pevné mriežky s povrchom odolným proti okusu a kovovým spodným rámom proti vlhkosti. Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v králikárni dostatok priestoru a pohodlia. Váš maznáčik môže odpočívať vo vnútri králikárne, ktorá mu ponúkne príjemné súkromie a prítmie alebo môže tráviť čas vo vonkajšom výbehu na zelenej tráve. Pokiaľ budete chcieť zvieratá od seba oddeliť, môžete uzavrieť dvierka v podlahe králikárne vedúcej na rampe do výbehu. 

kralikarna-s-vybehem-kerbl-villa-text-1

Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí výsuvný plastový trusník, ktorý stačí z králikárne vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť. 

Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň je vyrobená z dreva s ochranným náterom bezpečným pre zvieratá. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať. Valbová strecha králikárne je pokrytá krytinou z bitúmenu proti poveternostným vplyvomNapriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. 

kralikarna-s-vybehem-kerbl-villa-text-2

Technické parametre

  • Materiál: drevo s ochranným náterom bezpečným pre zvieratá
  • Rozmery: (dxv x š): 118x68x118 cm
  • Hmotnosť: 30kg
  • Vnútorná výška: 50 cm

 

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFKrálikáreň s výbehom KERBL VILLA 

Dodatočné parametre

Kategória: Králikárne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 30 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?