Králikáreň KERBL FRED - koterec pre králiky, morčatá a malé hlodavce

Kód: 0413
€79,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Králikáreň pre 1 králika, morčatá alebo malé hlodavce, výklopná strecha, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, 100 x 45 x 62 cm. Ak hľadáte riešenie, ako ubytovať svojho králika, morča alebo iného hlodavca po celý rok, potom pre Vás máme bezva tip. Táto králikáreň má výborný pomer ceny a kvality. Drevená králikáreň poskytne hlodavcom príjemné bezpečné zázemie. Vám pritom ušetrí veľa práce a času s upratovaním, pretože ju naozaj ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému pozinkovanému trusníku. Do králikárne budete mať navyše jednoduchý prístup cez dvoje dvierka a výklopnú strechu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Králikáreň KERBL FRED - koterec pre králiky, morčatá a malé hlodavce

Drevená králikáreň pre jedného králika, trpasličieho králika alebo iné malé hlodavce s rozmermi 100x45x62 cm. Jedná sa o perfektnú králikáreň, ktorá je vybavená vyberateľným trusníkom pre ľahké čistenie. Bezproblémový prístup do králikárne zaisťujú dvoje dvierka a výklopná strecha.

Králikáreň ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185   (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Králikáreň pre králiky, aj pre morčatá a iné hlodavce 
  • Praktický vysúvací trusník uľahčí čistenie 
  • Štýlová drevená králikáreň zapadne nielen do záhrady 
  • Priestranný oddiel s výhľadom a na pretiahnutie tela
  • Bezpečný krytý oddiel pre odpočinok 
  • Výklopná strecha a predné dvierka pre ľahkú manipuláciu so zvieraťom a údržbu králikárne 

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Rozmery králikárne

Vonkajšie rozmery celej králikárne sú 100x45x62 cm, najmenšia vnútorná výška koterca je 40 cm, a tak poskytuje pohodlie pre jedného králika, trpasličieho králika, morčatá alebo iné malé hlodavce.

Vybavenie králikárne

Králikáreň je vybavená dvoma dvierkami a výklopnou strechou. Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v králikárni dostatok priestoru a pohodlia. Váš maznáčik môže odpočívať v menšej časti králikárne, ktorá mu ponúkne príjemné súkromie a prítmie alebo vo väčšej presvetlenej časti, ktorá je vybavená pevnou mriežkou o hrúbke drôtu 2 mm.
Králikáreň KERBL FRED 1

Údržba a čistenie krílikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí vyberateľný pozinkovaný trusník, ktorý stačí z králikárne vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť. Pri údržbe králikárne určite oceníte aj odklápaciu strechu.
Králikáreň KERBL FRED 2

Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 14 kg. Strecha králikárne je pokrytá ochranným nepremokavým materiálom. Napriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. V zimnom období odporúčame králikáreň premiestniť do teplejších priestorov. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Králikáreň KERBL FRED

Dodatočné parametre

Kategória: Králikárne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?