Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE MORKY 1kg

Kód: 0311
€3,19
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný odchov a výkrm moriek, podporuje ich zdravý vývoj a celkový dobrý zdravotný stav, 1 kg. Ak hľadáte doplnok stravy, vďaka ktorým sa budú Vaše mladé morky krásne vyvíjať a priberať na váhe, máte pred sebou jasnú voľbu. Minerálne krmivo obsahuje životne dôležité vitamíny a minerály, ktoré alfou a omegou zdravého vývoja. Krůtám sa vďaka nemu dostáva všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich optimálny rast, vývoj kostry i tvorbu imunitného systému. Vitamíny sa pridávajú do bežnej kŕmnej dávky moriek, ktorá väčšinou neposkytuje plnohodnotnú výživu, a tým zlepšujú využitie prijatého krmiva. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v Českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE MORKY 1 kg škatuľka

Vitamíny a minerály pre úspešný odchov a výkrm moriek 1 kg. Pridáva sa do bežnej kŕmnej dávky hydiny, a tým zlepšuje využitie krmiva. Morky vďaka nemu rýchlejšie pribúdajú na váhe a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich dobrý zdravotný stav. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Odporúčané dávkovanie:

Minerálno vitamínové krmivo sa používa denne, rovnomerne rozmiešané do bežnej kŕmnej dávky hydiny. Na začiatku odchovu alebo výkrmu používajte nižšiu dávku a postupne zvyšujte podľa veku morek až na hornú odporúčanú dávku krmiva FIDMIX viď tabuľka nižšie. Jedna plná polievková lyžica obsahuje cca 30 g.

 Morky do 8 týždňov veku  30-60g na 10 ks/deň  1-2 polievkové lyžice
 Morky nad 8 týždňov veku  60-90g na 10 ks/deň  2-3 polievkové lyžice


Obsiahnuté vitamíny a minerály:

Vápnik, Fosfor, Sodík, Lyzín, metionín, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín K3, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B12, Niacínamid, D-Pantotenan vápenatý, Kyselina listová, Cholín, L-lyzín, DL-metionín, Železo, Mangán, Zinok, Meď, Jód, Selén

Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, v pôvodných uzavretých obaloch! Dátum výroby a minimálnej trvanlivosti je uvedené na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny, minerály, kŕmne doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
1. Určené pre:: Morky
2. Veľkosť balenie: 1 kg škatuľka
Potrebujete poradiť alebo objednať?