Elektrický mlynček na múku MILL ETA - HP 1,5kW +DARČEK - sita ku mlynčeku v hodnote €29,99,-

Kód: 0539
ZADARMOZADARMO
MLYNEK ETA
€359,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Mlynček na obilniny, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 4 - 40kg/hod podľa hrubosti sita, 20l zásobníkový barel, výkon 1,5 kW. Tento praktický mlynček je ľahko prenosný a veľmi obľúbený pri domácom spracovaní surovín na získanie vlastnej múky na pečenie alebo varenie. Mletie múky vďaka mlynčeku zvládnete ľavú zadnú a behom chvíľky si tak pomeliete vlastnú a kvalitnú pšeničnú, ražnú alebo kukuričnú múku s hrubosťou, akú si sami zvolíte. Tento elektrický mlynček má veľmi výkonný motor s ochranou proti prehriatiu, takže sa do mletia môžete pustiť na plno a všetko pobeží ako na drôtikoch. Elektrický mlynček je dodávaný s jedným namontovaným sitom s priemerom 0,6 mm a ako darček od nás obdržíte navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + kľúč k ich výmene. Veľkým benefitom tohto elektrického mlynčeka je, že si namletú múku môžete ihneď uskladniť v 20 l zásobníkovom bareli a uzavrieť vekom. Údržba tohto mlynčeka je veľmi jednoduchá a časovo nenáročná, pričom mlynček Vám bude spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický mlynček na múku ETA - HP 1,5kW

Vysokootáčkový mlynček na mletie obilnín a strukovín pre ľudskú spotrebu, určený na namletie vlastnej múky. Elektrický mlynček s motorom s výkonom 1,5 kW s dlhou životnosťou a tepelnou ochranou proti prehriatiu. Hodinový výkon 4 - 40 kg/hod podľa použitého sita a druhu obilniny/strukoviny. Elektrický mlynček je dodávaný s jedným namontovaným sitom s priemerom 0,6 mm a ako darček od nás obdržíte navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + kľúč k ich výmene. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkom o kapacite 20l. Elektrický mlynček na múku je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.

Perfektný pomocník nielen do kuchyne

Pečiete si vlastný chlieb alebo máte vášeň na varenie a prípravu dezertov? Náš mlynček bude u Vás v kuchyni ako ryba vo vode, či už budete potrebovať čerstvo pomletú múku pre Váš chlieb, hrachovú múku na zahustenie omáčky alebo ryžovú múku na domáce bezlepkové sušienky. Môžete sa spoľahnúť, že mlynček bude pri vašom kulinárskom umení vždy Vašou pravou rukou, s ktorou budete v kuchyni za hviezdu. Okrem toho ho možno použiť aj na prípravu kŕmnej zmesi (šrotu) pre hospodárske zvieratá a využiť tak jeho všestrannosť použitia.

mlynek-na-mouku

Šikovný mechanizmus mletia

Mlynčekveľmi múdro navrhnutú násypku v tvare lievika a inteligentný mechanizmus, ktorý automaticky napomáha plynulému pohybu suroviny dovnútra smerom k nožom, kde dochádza k ich rozdrveniu. Táto vnútorná časť mlynčeka je vyrobená z masívnej nerezovej ocele, rovnako ako sitá a nože, ktoré sú súčasťou. Ostatné časti sú z kvalitného pevného plastu, ktorý je vhodný na potravinárske účely.

Expresná rýchlosť a efektivita

Budete nadšení, ako rýchlo a efektívne si poradia aj s väčším množstvom surovín, a to vďaka jeho silnému motoru 1,5kW a špeciálne navrhnutým drviacim nožom pre optimálne mletie suroviny na výrobu múky. Jeho výkon sa pohybuje v rozmedzí 4 - 7 - 20 - 40 kg/hod a odvíja sa od zvolenej hrubosti sita, čím väčšia hrubosť, tým vyššia rýchlosť mletia. Tento vysokootáčkový mlynček je dodávaný s jedným namontovaným sitom s priemerom 0,6 mm a ako darček od nás obdržíte navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,0 - 1,5 - 2,5 mm + kľúč k ich výmene. S takouto výbavou si doma pomeliete múku od hrubej a až po extra jemnú.

sita-k-mlynceku-darcek-eta_agr


Od zrnka pšenice až po fazuľu

S elektrickým mlynčekom pomeliete všetky obilniny na aké si spomeniete ako je pšenica, raž, špalda, jačmeň, ryža alebo pohánka. Hravo si poradí aj so strukovinami ako je hrach šošovka, fazuľa, alebo cícer a mnohé ďalšie, pričom pri svojej funkcii nevytvára okolité nečistoty ani nepríjemný prach. Behom chvíle si tak vytvoríte napríklad vlastnú bezlepkovú múku za zlomok ceny, než zakúpite v obchode.

POZOR! - nie je určený na spracovanie olejnín (upchala by sa sitá).

mlynek-na-mouku-ok

Praktické skladovanie, ktoré Vás nadchne

Napadlo Vás niekedy, že v mlecom mlynčeku môžete múku aj skladovať? Že nie? S týmto skvelým mlynčekom, žiadny problém. Pri rozomletí surovina prepadne do zásobníkového barelu s objemom 20l, ktorý je možné uzavrieť vekom s poistným zámkom a múku v tomto bareli môžete skladovať podľa potreby. Uzatvárateľné veko chráni múku pred škodcami ako sú móle, a zabraňuje, aby múka nasiakla vlhkosť z okolia. Vďaka tomuto skladovaniu Vám múka vydrží krásne čerstvá a kyprá.

mlenk-na-mouku

 Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDF
Elektrický mlynček na múku ETA - HP 1,5kW

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mlynčeky na múku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?