Elektrický šrotovník na obilie s 50l barelom MILL ETS - HP 1,5kW +DARČEK - sita ku šrotovníku v hodnote €29,99,-

Kód: 0205
ZADARMOZADARMO €315,99 –30 %
ETS
€315,99 –30 % €219,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Šrotovník na obilie, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 25-200kg/hod podľa hrubosti sita, 50l zásobníkový barel, výkon 1,5kW. Ak si chcete pripraviť svoj vlastný domáci šrot, máme pre Vás skvelý tip. Tento spoľahlivý elektrický šrotovník na obilie, strukoviny, kukuricu, ryžu a ďalšie plodiny patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Šrotovník má veľmi výkonný motor s ochranou proti prehriatiu, takže sa do toho môžete pustiť naplno a bez obáv. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5-2,5-5mm + kľúč k ich jednoduchej výmene podľa Vašich potrieb. Perfektné je, že si šrot môžete ihneď po namletí uskladniť v 50l zásobníkovom barele a uzavrieť vekom s poistným zámkom. Šrotovník sa veľmi ľahko čistí a udržiava a bude Vám robiť radosť dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický šrotovník na obilie ETS - HP 1,5kW

Veľmi kvalitný šrotovník na mletie obilia, strukovín a iných plodín, vhodný na prípravu domácej kŕmnej zmesi. Elektrický šrotovník s motorom o výkone 1,5 kW s dlhou životnosťou motora, s tepelnou ochranou proti prehriatiu, s hodinovým výkonom 25-200kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkovým barelom o kapacite 50l. Elektrický šrotovník na obilie ETS je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.

✅ Klady

  • Testované v praxi
  • Pri používaní nepráši
  • Veľký uzatváratelný barel na zmes
  • Ľahký a jednoducho prenosný 
  • Praktický darček ku šrotovníku zdarma 
  • Nenáročný na údržbu

❌ Zápory

  • Pri testovaní sme žiadne zápory nenašli


Násypka šrotovníka

Násypka šrotovníka je v tvare lievika, ktorý automaticky napomáha plynulému pohybu šrotovanej suroviny dovnútra smerom k nožom, ktoré surovinu zošrotujú na požadovanú hrubosť podľa zvoleného sita.

Elektrický šrotovník je vhodný na šrotovanie kukurice, pšenice, ovsa, raže, jačmeňa, ryže, prosa, fazule, hrachu a iných plodín. Je možné používať aj na šrotovanie sladu na výrobu piva či k spracovaniu bylín a plodov pre prípravu čajov.

ETS b

POZOR! - nie je určený pre spracovanie olejnín (upchali by sa sitá).


Výkon šrotovníka

Výkon šrotovníka sa odvíja od zvolenej hrubosti daného sita a pohybuje sa v rozmedzí 25 - 50 - 110 - 200kg/hod - čím väčšia hrubosť, tým vyššia rýchlosť šrotovania. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Celkom budete teda mať k dispozícii 4 sita.

srotovnik-darcek-sita-agron

Zásobníkový barel na šrot

Akonáhle bude surovina zošrotovaná podľa zvoleného sita na požadovanú hrubosť, prepadne do zásobníkového barelu, ktorý má objem 50l. Po ukončení šrotovania je možné barel uzavrieť vekom s poistným zámkom a v tomto barele suroviny uchovávať po dobu potreby.

Zásobníkový barel na šrot

Ukážka z praxe

Praxe-srotovnik-etm-ets


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Elektrický šrotovník na obilie ETS - HP 1,5kW

Dodatočné parametre

Kategória: Šrotovníky na obilie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11 kg
1. Výkon: 1,5kw
2. Veľkosť barelu: 50l
Potrebujete poradiť alebo objednať?