Elektrický šrotovník na obilie s 50l barelom MILL ETM - HP 1,2kW +DARČEK - sita ku šrotovníku v hodnote €29,99,-

Kód: 0204
€275,99 –32 %
ETM
€275,99 –32 % €185,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Šrotovník na obilie, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 25-170kg/hod podľa hrubosti sita, 50l zásobníkový barel, výkon 1,2kW. Jedná sa o veľmi užitočného pomocníka každého chovateľa so skvelým pomerom ceny a kvality. Špičkový elektrický šrotovník Vám behom chvíľky namelie obilie, strukoviny, kukuricu, ryžu a ďalšie plodiny na vlastný domáce šrot. Šrotovník má veľmi výkonný motor s ochrannou proti prehratie, takže sa nemusíte nijako obmedzovať a ísť do toho naplno a bez obáv. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5-2,5-5mm + kľúč k ich jednoduchej výmene podľa Vašich potrieb. Každý ište ocenia, že si šrot môže ihneď po namletia uskladniť v 50l zásobníkovom barelu a uzavrieť vekom s poistným zámkom. Šrotovník na obilie sa veľmi ľahko čistí a udržuje a bude Vám slúžiť po mnoho rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický šrotovník na obilie ETM - HP 1,2kW

Veľmi kvalitný šrotovník na mletie obilia, strukovín a iných plodín, vhodný na prípravu domácej kŕmnej zmesi. Elektrický šrotovník s motorom o výkone 1,2 kW s dlhou životnosťou motora, s tepelnou ochranou proti prehriatiu, s hodinovým výkonom 25-170kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Elektrický mlynček je vybavený zásobníkovým barelom o kapacite 50l. Elektrický šrotovník na obilie ETM je spoľahlivý produkt, ktorý patrí k špičke v odbore a budete z neho nadšení. Súčasťou balenia je samozrejme aj slovenský návod.

✅ Klady

  • Testované v praxi
  • Pri používaní nepráši
  • Veľký uzatváratelný barel na zmes
  • Ľahký a jednoducho prenosný 
  • Praktický darček ku šrotovníku zdarma 
  • Nenáročný na údržbu

❌ Zápory

  • Pri testovaní sme žiadne zápory nenašli


Násypka šrotovníka

Násypka šrotovníka je v tvare lievika, ktorý automaticky napomáha plynulému pohybu šrotovanie suroviny dovnútra smerom k nožom, ktoré sešrotují na požadovanú hrubosť podľa zvoleného sita.

Elektrický šrotovník je vhodný ku šrotovanie kukurica, pšenica, ovsa, raže, jačmeňa, ryže, prosa, fazule, hrachu a iných plodín. Je možné používať aj na šrotovanie sladu na výrobu piva či k spracovaniu bylín a plodov pre prípravu čajov.

ETM b

POZOR! - nie je určený pre spracovanie olejnín (upchala by sa sita).


Výkon šrotovníka

Výkon šrotovníka sa odvíja od zvolenej hrubosti daného sita a pohybuje sa v rozmedzí 25 - 40 - 90 - 170kg/hod - čím väčšia hrubosť, tým vyššia rýchlosť šrotovanie. Kladivkový šrotovník je dodávaný s namontovaným sitom s priemerom 7mm a ako darček dostanete navyše ďalšie tri sitá s veľkosťou 1,5 - 2,5 - 5mm + kľúč k výmene sít. Celkom budete teda mať k dispozícii 4 sita.

srotovnik-darcek-sita-agron

Zásobníkový barel na šrot

Akonáhle bude surovina sešrotována podľa zvoleného sitá na požadovanú hrubosť, prepadne do zásobníkového barelu, ktorý má objem 50l. Po ukončovaní šrotovanie je možné barel uzavrieť vekom s poistným zámkom a v tomto barelu suroviny uchovávať po dobu potreby.

Zásobníkový barel na šrot

Ukážka z praxe

Praxe-srotovnik-etm-ets


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Elektrický šrotovník na obilie ETM - HP 1,2kW

Dodatočné parametre

Kategória: Šrotovníky na obilie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9.5 kg
1. Výkon: 1,2kW
2. Veľkosť barelu: 50l
Potrebujete poradiť alebo objednať?