6 položiek celkom
Bubnová škubačka hydiny CIMUKA YL PL03 G 1
3 ročná záruka + Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €748,99 –15 %
€634,99

Bubnová šklbačka na sliepky, kačice, husi a morky, max. 12kg, doba 60-120 sekúnd, bubon 54 cm, 126ks škubacích prstov, príkon 600W. Obdobie porážky Vás s touto unikátnou bubnovú...

Kód: 0153
Bubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL PL01 C
3 ročná záruka + Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €551,99 –8 %
€509,99

Bubnová šklbačka na sliepky, max. 6kg, doba škubání 15-30 sekúnd, bubon 45 cm, 62ks škubacích prstov, príkon 330W. Ak hľadáte pomocníka, ktorý by ušetril Váš vzácny...

Kód: 0152
Bubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL PL01 Q vhodná pre prepelice
3 ročná záruka + Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €551,99 –15 %
€469,99

Bubnová šklbačka na prepelice, max. 5kg, doba šklbanie 20-30 sekúnd, bubon 35 cm, 216ks škubacích prstov, príkon 200W. S touto efektívnou škubačkou ošklbáte celý...

Kód: 0248
CMK 5
€1,89 –21 %
€1,49

Šklbací prst ku šklbanie vodné a hrabavej hydiny bez poškodenia kože, prírodný kaučuk, odolnosť a flexibilita, montážny otvor 20mm. Jedná sa o šklbací prst, ktorý je svojím...

Kód: 0155
CMK 2
€1,69 –24 %
€1,29

Šklbací prst ku šklbanie hrabavej hydiny bez poškodenia kože, kvalitný prírodný kaučuk, odolnosť a flexibilita, montážny otvor 20mm. Tento šklbací prst je svojou veľkosťou a...

Kód: 0154
CMK 1
€1,25 –13 %
€1,09

Šklbací prst ku šklbanie prepelíc bez poškodenia kože, kvalitný prírodný kaučuk, odolnosť a flexibilita, montážny otvor 13mm. Šklbací prst so špeciálne navrhnutou štruktúrou a...

Kód: 0177

Už vás nebaví ručné šklbanie hydiny? Zmeňte to! Efektívna bubnová šklbačka na hydinu vybaví túto namáhavú prácu za Vás behom pár sekúnd. Bubnové šklbačky máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať bubnovú šklbačku presne pre Vás.

#ShowMore#

Pre ktoré druhy hydiny je bubnová šklbačka vhodná?

Bubnová šklbačka je vhodná ku šklbanie vodné aj hrabavej hydiny. Bubnové šklbačky sa však pre jednotlivé druhy hydiny líšia veľkosťou bubna a typom šklbacích prstov. V bubnové šklbačce na prepelice teda nemožno šklbať husi a naopak.

Bubnové šklbačky môžeme rozdeliť na 3 typy veľkostí:

  • Bubnová šklbačka na prepelice CIMUKA YL-PL01-Q má menšiu bubon vhodný pre prepelice a používa krátke a "mäkké" šklbací prsty, ktoré nepotrhají kožu týchto drobných prepelíc.
  • Bubnová šklbačka na sliepky CIMUKA YL-PL02-C má strednú bubon vhodný na šklbanie sliepok a používa dlhé a "stredne tvrdé" šklbací prsty, ktoré sú ideálne práve ku šklbanie sliepok - brojlerov.
  • Bubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL-PL03-G má väčší bubon vhodný ku šklbanie sliepok, husí, kačíc a moriek a používa dlhé a "tvrdé" šklbací prsty, ktoré sú najviac univerzálne a sú ideálne práve ku šklbanie stredné i veľké vodné a hrabavé hydiny.

Koľko kusov hydiny je možné šklbať v bubnovej šklbačce súčasne?

  • Bubnová šklbačka pre prepelice CIMUKA YL-PL01-Q naraz ošklbe 6 až 8 prepelíc podľa ich veľkosti a váhy, maximálne do nej môžete umiestniť 5kg.
  • Bubnová šklbačka pre sliepky CIMUKA YL-PL02-C naraz ošklbe 1-2 sliepky podľa ich veľkosti a váhy, maximálne do nej môžete umiestniť 6kg.
  • Bubnová šklbačka na hydinu CIMUKA YL-PL03-G naraz ošklbe 1-2 husi, morky alebo 3-4 sliepky, kačice podľa ich veľkosti a váhy, maximálne do nej môžete umiestniť 12kg.

Akým spôsobom bubnová šklbačka na hydinu pracuje?

Bubnová šklbačka je veľmi jednoduchá na obsluhu. Správne sparenú hydinu iba umiestnite do bubna a šklbačku zapnete pomocou vypínača. Tým dôjde k spusteniu motora, ktorý priamo roztáča otočný tanier sa šklbacími prstami vnútri bubna. Táto patentovaná technológia nazývaná i-Pluck je veľmi efektívna a dokáže šetriť energiu až o 50%.

Koľko času bubnové šklbačce šklbanie hydiny zaberie?

Bubnové šklbačky majú špeciálne rozložené šklbací prsty, aby dochádzalo k čo najefektívnejšiemu šklbanie. Doba šklbanie závisí od druhu a množstva šklbanie hydiny.

  • Bubnová šklbačka na prepelice: 20-30s
  • Bubnová šklbačka na sliepky: 15-30s
  • Bubnová šklbačka pre sliepky, husi, kačice a morky: 60-120s

Ako na údržbu bubnovej šklbačky na hydinu?

Počas šklbanie odporúčame vnútro bubna oplachovať studňou vodou. Odstránite tým perie a ďalšie nečistoty, a tým zvýšite účinnosť šklbanie hydiny. Po dokončení šklbanie je nutné bubnovú šklbačku hydiny dôkladne umyť a vydezinfikovať, aby vo šklbačce nedochádzalo k množeniu baktérií.

Odporúčania predajca

Ak stále váhate, prečítajte si na internete recenzie na bubnové šklbačky a budete prekvapení, ako sú ostatní zákazníci spokojní. Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu šklbačku pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?