Bubnová šklbačka hydiny na sliepky CIMUKA YL-PL02-C +PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 1 rok v hodnote €39,99,-

Kód: 0152
3 ročná záruka
ZADARMOZADARMO
Bubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL PL01 C
€529,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Bubnová šklbačka na sliepky, max. 6kg, doba škubání 15-30 sekúnd, bubon 45 cm, 62ks škubacích prstov, príkon 330W. Ak hľadáte pomocníka, ktorý by ušetril Váš vzácny čas, máme pre Vás perfektný tip. Unikana šklbačka zaisťuje pomocou špeciálne rozmiestnených šklbacích prstov precízne vytrhanie každého peria od krídla až po chvost bez poškodenia kože. Veľmi výkonná bubnová šklbačka pracujúce na princípe šklbanie mokrou cestou, dokáže ošklbať 1 až 2 sliepky za neuveriteľných 15-30 sekúnd a pritom je mimoriadne úsporná. Patentovaná technológia "ipluck" totiž znižuje trenie, vďaka tomu má škubačka o 50% nižšiu spotrebu energie než konkurenti na trhu a navyše nedochádza k opotrebovaniu súčiastok a tak nemusíte riešiť ich výmenu. Šklbačka je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastov, a tak jej čistenie zaberie len chvíľočku a bude Vám pomáhať dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bubnová šklbačka hydiny CIMUKA YL-PL02-C

Šklbačka vhodná ku šklbanie väčšieho množstva sliepok, funguje na princípe šklbanie peria mokrou cestou. Bubnová šklbačka poskytuje kapacitu 1-2 kurčatá / dĺžka šklbanie 15-30 sekúnd (max. zaťaženosť 6 kg) - priemer bubna 45cm. Patentovaná technológia "i-pluck" - počet šklbacích prstov 62ks, príkon 330W - vysoká úspora energie oproti konkurencii na trhu.

✅ Klady

  • Skvelo rozložené šklbacie prsty pre ľahké ošklbanie 
  • Použitie špecálne priamo na sliepky  
  • Jednoducho prenosná 
  • Nízka spotreba energie 
  • Jedna z najlepších šklbačiek na trhu
  • Predĺžená záruka 3 roky  

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli


Príprava pred šklbaním

Pred šklbaním je nutné hydinu správne spariť viz orientačná tabuľka nižšie. Neprekračujte teplotu a dobu ponorenia hydiny. Dlhší čas ponorenie môže spôsobiť varenie niektorých častí mäsa a kože a to môže spôsobiť pri šklbanie problém. Uvedené časy sú orientačné a doručujeme v priebehu sparenie hydiny ručne kontrolovať možnosť jednoduchosti šklbanie peria.

Optimálna dĺžka sparenia hydiny pred šklbaním 


Ako správne šklbať

Najprv pripojte šklbačku hydiny do elektrickej energie. Pred umiestnením hydiny je nutné šklbačku zapnúť pomocou vypínača na spodnej časti šklbačky. Šetrným spôsobom vložte hydinu do šklbačky hydiny a nechajte pracovať. Doba šklbanie sa pohybuje okolo 30 sekúnd. Počas šklbanie hydiny oplachujte vnútro bubna studenou vodou pre odstránenie peria a ďalších nečistôt z bubna - zvyšuje sa tým účinnosť šklbanie peria u hydiny. Akonáhle je hydina ošklbaná, treba šklbačku vypnúť a hydinu umyť v studenej vode. Pre ďalšie hydinu opäť celý proces opakujte viz vyššie. Po skončení šklbanie treba škubačku dôkladne umyť od nečistôt. Nikdy nepreťažujte šklbačku váhou vice, než je povolená kapacita zariadení. Ak zariadenie pret'ažíte, motor sa zastaví a musíte znížiť hmotnosť pôsobiaca na rotačný kotúč.


Technológia "i-pluck“i-pluck

Vznikla na základe 2-ročného výskumu spoločnosti CIMUKA, ktorá mala za cieľ ponúknuť svojim zákazníkom kvalitné, úsporné, avšak vysoko efektívne riešenie pri šklbanie peria pri vodnej a hrabavej hydiny. Ako výsledok bola vyvinutá patentovaná technológia "i-pluck" - využívaná pri bubnových šklbaček CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 20 krajinách sveta. Oproti konkurencii využívajú technológiu priameho pohonu, vďaka ktorému nie je potrebná využitia pomocných pásov a remeníc pre prenos výkonu motora. Nedochádza teda k takým stratám pri prenose a k opotrebeniu nadbytočných súčiastok, a tým poskytujú jednoduchý a účinný spôsob, ako znížiť spotrebu energie až o 50%. K dosiahnutiu tejto úspory prispieva aj špeciálne vyvinuté rozloženie šklbacích prstov, ktoré sú rozmiestnené na najefektívnejších miestach rotačného kotúča a ochranného bubna podľa výskumu. Bubnové šklbačky hydiny CIMUKA s technológiu "i-pluck" sú vyrobené z kvalitných, odolných plastov a sú balené k ľahkej manipulácii a štandardne balíkové preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFBubnová šklbačka hydiny na sliepky CIMUKA YL-PL02-C

Videonávod na montáž:

Dodatočné parametre

Kategória: Bubnové šklbačky CIMUKA
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 13.35 kg
1. Typ šklbačky: Bubnová
2. Druh hydiny: Sliepky
1. Druh hydiny: Sliepky
Potrebujete poradiť alebo objednať?