Napájačka loptová nezámrzná pre dobytok a kone KERBL UNO - 40l, jednomiestna

Kód: 0820
ZADARMOZADARMO
napajecka micova nezamrzna pro skot a kone kerbl uno 40l jednomistna 01
€529,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Loptová napájačka pre 10-15 ks dobytka alebo koní, jednomiestna, nezámrzná s dvojitou izoláciou, objem 40l, rozmery 60x70x52,5 cm. Túto napájačku Vám môžeme len vrelo odporučiť, pokiaľ máte hovädzí dobytok alebo kone na pastve, pretože nepotrebuje napojenie na elektrickú sieť. Napájačka vydrží vďaka odolným plastom roky. Má skvelú dvojitú penovú izoláciu, čo sa spoločne s prúdením vody podieľa na ochrane pred zamŕzaním vody v napájačke. Plavákový ventil sa postará o automatické doplnenie vody pri poklese hladiny a spodný vypúšťací ventil Vám pomôže pri výmene vody a čistení napájačky. Vrchný kryt napájačky - veko, má dvojité tesnenie, zabraňujúce vytečeniu vody. Aby vrchný kryt napájačky tesnil ešte lepšie, má napájačka aj skrutkovací systém zatvárania. Pitie z napájačky je pre zvieratá jednoduché, postačí zatlačiť mulcom loptu a zviera sa môže napiť čerstvej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Napájačka loptová KERBL UNO - 40l, jednomiestna

Loptová napájačka pre dobytok a kone, jednomiestna s objemom 40 litrov, pre 10 - 15 ks zvierat, nezámrzná s dvojitou izoláciou, teplota vody v zime cca 3 - 5°C, teplota vody v lete cca 10 - 12°C, odtokový otvor Ø100 mm, bez nutnosti pripojenia k el. sieti, rozmery 60x70x52,5 cm.

Loptovú napájačku namontujete pomocou pribaleného návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Pre aké zvieratá je loptová napájačka určená? 

Napájačka je vhodná pre dobytok a kone celoročne na pastve. Jednomiestna napájačka s objemom 40 litrov napojí 10 až 15 kusové stádo. Zviera jednoducho zatlačí mulcom alebo tlamou loptu napojenú na plavák a napije sa čerstvej vody. 

napajecka-micova-nezamrzna-pre-hovädzí dobytok-a-koňa-kerbl-duo-100l-text-4 

Materiál a konštrukcia napájačky

Loptová napájačka sa skladá z nádrže a veka, ktoré sú vyrobené z odolných plastov a vyplnené izolačnou PU-penou. Aby bola zaistená tesnosť napájačky, je medzi vekom a nádržou dvojitý tesniaci prúžok a 4 utesňovacie zatváracie svorky pre zaistenie veka. 

napajecka-micova-nezamrzna-pre-hovädzí dobytok-a-koňa-kerbl-duo-100l-text-3

Inštalácia napájačky

Loptovú napájačku odporúčame inštalovať podľa návodu, ktorý zaistí správnu funkčnosť napájačky v zimných aj letných mesiacoch. Táto loptová napájačka je navrhnutá tak, že nepotrebuje pripojenie k elektrickej sieti. O udržiavanie teploty vody nad nulou sa postará prúdenie vody potrubím, zemské teplo a dvojitá penová izolácia napájačky. 

Údržba a čistenie napájačky

Pri výmene vody v napájačke, alebo pri čistení napájačky, využijete veľký vypúšťací ventil, ktorým rýchlo a ľahko vodu vypustíte. Následne stačí zložiť veko a celú napájačku umyť čistou vodou, alebo použiť bežne dostupné neagresívne čističe. Keď máte hotovo, nasadíte veko, dotiahnete zatváracie svorky a napustíte čerstvú vodu. 

napajecka-micova-nezamrzna-pre-hovädzí dobytok-a-koňa-kerbl-duo-100l-text-2

Obsah balenia: 

  • kompletná napájačka
  • podlahové tesnenie napájačky
  • náhradné tesnenie plavákového ventilu 
  • náhradná vypúšťacia zátka 
  • flexibilná opletená nerezová hadica 
  • izolácia potrubia
  • podlahové kotvy

 

Návod na inštaláciu na stiahnutie:
PDF s logom A1Napájačka loptová nezámrzná pre dobytok a kone KERBL UNO - 40l, jednomiestna

Dodatočné parametre

Kategória: Napájačky pre kone
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 32 kg
Prietok:: 24 l/min pri tlaku 3 bary
Možnosť pripojenia:: zospodu na vodovodné potrubie 1/2"
Mrazuvzdornosť:: do cca -30°C
Rozmery:: 60 x 70 x 52,5 cm
Potrebujete poradiť alebo objednať?