Pachový odpudzovač myší KUNAGONE, set 2 ks

Kód: 0574
€5,49
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Prírodný pachový odpudzovač myší s tepelne upravenými chlpmi obohatenými o eukalyptový olej a vosk, účinnosť je až 3 mesiace. Vyriešte problémy s myšami na Vašom pozemku. Skvelý prírodný pachový odpudzovač myší, ktorý Vám pomôže v boji s myšami, obsahuje balenie psej srsti, ktorá pochádza z niekoľkých vybraných psích salónov. Srsť je tepelne ošetrená a obohatená o eukalyptový olej a rastlinný vosk, ktorý predlžuje pachový účinok. Pach, ktorý odpudzovač vydáva, je pre myš nepríjemný a pachom ošetreným miestam sa myš vyhýba. Tento bio odpudzovač má jednoduchú inštaláciu, stačí ho zavesiť a on už urobí prácu za Vás. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pachový odpudzovač myší KUNAGONE, set 2 ks

Pachový odpudzovač myší vo forme vrecúšok so psou srsťou, v balení 2x vrecko so šnúrkou, tepelne ošetrená psia srsť s eukalyptovým olejom, ošetrená voskom pre dlhší účinok, účinnosť až 3 mesiace, jednoduchá a rýchla inštalácia.

kunagone-mysi-set2

✅ Klady

  • Odpudzovač je prírodný a neškodí životnému prostrediu
  • Psia srsť rôzných plemien pre lepší účinok
  • Nepotrebuje zdroj energie 
  • Pôsobí hned po aplikácii 
  • Vonkajšie aj vnútorné použitie

❌ Zápory

  • Musí sa menit každé 3 mesiace 


Cieľový organizmus

Odpudzovač je určený k odpudzovaniu myší domových.

kunagone-mysi-set

Oblasť použitia

Odpudzovač je možné použiť ako vonku na záhrade, tak aj vo vnútri. Odpudzovač je možné používať v dome vďaka vôni eukalyptového oleja, preto je možné ho zavesiť nielen v pivnici, ale aj v špajze, alebo v kuchyni. Môžete ho tiež použiť v poľnohospodárskych stavbách, kôlniach alebo všade tam, kde ste našli stopy po myšiach alebo ako preventívne opatrenie proti vniknutiu myší.  

kunagone-navod-mysiPríprava a aplikácia

Odpudzovač stačí vybrať z vrecka a potom ho jednoducho zavesíte do Vami vybraného priestoru, tak aby ste zabránili prístupu detí a iných zvierat. Vonku dbajte tiež na poveternostné podmienky, aby sa neznižovala účinnosť cez odviatie pachu vetrom.

kunagone-mysi-set-umisteni

Účinnosť

Účinnosť je cca 3 mesiace podľa plochy a podmienok okolia. Jedno vrecko pôsobí v okruhu 3m. Vrecká by sa mali pravidelne meniť každé 3 mesiace na zabezpečenie dlhodobej ochrany.

Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Pachový odpudzovač myší KUNAGONE

Dodatočné parametre

Kategória: Pachové odpudzovače na myši
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
1. Druh zveri: Na myši
1. Druh škodovej zveri: Myši a potkany
Potrebujete poradiť alebo objednať?