Tekutá návnada do pasce NOANIMAL FISH DRINK 250ml

Kód: 0257
€9,49
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Extrémne aromatická návnada na prilákanie škodnej, v tekutej forme, s intenzívnou chuťou a vôňou rýb, okamžitý účinok, 250ml. Ak potrebujete rýchlo prilákať kuny, líšky, mačky, psy, myši, potkany či iné hlodavce do pasce či fotopasce, máme pre Vás super tip. Tejto aromatickej návnade žiadna škodná zaručene neodolá. Silne voňajúca návnada totiž stimuluje čuch, povzbudzuje chuť do jedla a vyvoláva v zvieratách prirodzenú zvedavosť. Účinná látka: odvar z morských rýb, olej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutá návnada do pasce NOANIMAL FISH DRINK, 250ml

Extrémne aromatická návnada na prilákanie kún, mačiek, psov, myší, potkanov a iných hlodavcov, vo tekutej forme so špeciálnou intenzívnou chuťou a vôňou rýb. Jednoduchá a rýchla inštalácia s okamžitým účinkom. Obsah balenia 250ml, aplikácie podľa potreby v rukaviciach, návnada stimuluje čuch, vzbudzuje chuť do jedla a vyvoláva prirodzenú zvedavosť, účinná látka: odvar z morských rýb, olej.


Cieľový organizmus

Špeciálna rybacia tekutá návnada na vnadenie kún, líšok, mačiek, psov, myší, potkanov a iných hlodavcov.


Oblasť použitia

Aromatická lákadla používate na prilákanie zveri do pasce, kde môže dôjsť k jeho bezpečnému odchytenie alebo na miesta, kam zviera potrebujete dostať, napríklad pred fotopascu alebo videokameru, za účelom ich monitorovanie.


Príprava

Návnada je dodávaná v 250 mililitrové balenie v tekutej forme, ktorá je pripravená na okamžité použitie.

Tekutá návnada do pasce NOANIMAL FISH DRINK, 250ml B


Aplikácia

Návnadu umiestňujte v rukaviciach, aby sa neprenášal ľudský pach.

Odchytové pasce:
Nakvapkajte pár kvapiek návnady na nejakú drobnú potravu (napr. granule) okolo pasce, aby škodová zver mohla zavětřit a prípadne okúsiť návnadu, ďalej nastražte pár kvapiek s potravou aj na začiatok pasce, aby zviera získalo dôveru voči odchytové pasci, že nie je hrozbou a následne pripravte vábiacu návnadu na nášľapnú plochu a tiež ich môžete zavesiť na závesnú lyžičku nad nášľapnou plochu odchytové pasce.

Všeobecné priestory:
Aplikujte na miesto, kam potrebujete zviera navnadiť. Ako nosník pachu môžete využiť látku alebo suché jedlo


Účinnosť

Tekutá návnada do pasce má po aplikácii okamžitý účinok. Jej vôňa sa šíri rovnomerne a je znateľná po veľmi dlhú dobu. Návnada sa vyznačuje špecifickou a intenzívnou chuťou a vôňou rýb, ktorá stimuluje čuch, vzbudzuje chuť do jedla a tiež prirodzenú zvedavosť, ktorá prinúti škodnú zver prísť na požadované miesto.

Návnada poskytuje najlepsie výsledky v kombinácii s granulovanú návnadou do pasce NOANIMAL FISH DROPS, 500ml.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFFISH DRINK, 100ML - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Návnady do pasce
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
1. Druh zveri: Na kuny, Na líšky, Na mačky, Na potkany, Na psy
Potrebujete poradiť alebo objednať?