Vodotesný, ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC C300

Kód: 0538
€44,99 –11 %
2939 odpuzovac lapka
€44,99 –11 % €39,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, dosah až 3000m2, rozsah v uhle 180°, 3 membránové reproduktory, napájanie cez 6V adaptér. Jedná sa o najobľúbenejší plašič kún, myší, potkanov a piskorov s výborným pomerom ceny a výkonu. Táto veľmi kvalitne spracovaná plašička kún s veľkým dosahom je vybavená vodotesným krytom, a tak ju môžete využívať vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Prostredníctvom unikátneho magnetickému držiaku môžete plašič uchytiť takmer na každý povrch. Ultrazvukové zariadenie má naprogramovanú automatickú zmenu kmitočtu, aby si škodcovia na zvuk po určitom čase nezvykli a nevrátili sa. Ultrazvukové signály sú pre človeka aj domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečné. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodotesný, ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC C300

Ultrazvukový odpudzovač zveri vhodný k plašeniu kún a hlodavcov, bezpečný pre človeka aj domáce zvieratá. K použitiu vo vnútorných aj vonkajších prostoroch, vybavený odolným vodotesným krytom s možnosťou uchytenia cez magnetický držiak. Odpudzovač kún s rozsahom tónu v uhle 180° s automatickou zmenou kmitočtu a s dosahom až 3000 m2, s napájaním cez 6V adaptér. Plašička kún používa 2 x 50 mm + 1 x 35 mm membránové reproduktory. Rozmer ultrazvukového odpudzovača je 160x85x55mm.

✅ Klady

  • Jeden z najpredávanejších odpudzovačov na trhu 
  • Oceňujeme až 3 vysokovýkonné reproduktory 
  • Unikátne striedanie viacerých frekvencií pre účinnejšie plašenie
  • Vďaka vodotesnosti ho môžete umiestniť aj vonku 
  • Ochráni väčší priestor s jeho veľkým dosahom 
  • Magnetický držiak uľahčí jeho pripevnenie kdekoľvek  

❌ Zápory

  • Vhodný do miest s pripojením do siete 

Nežiaduci škodcovia: Kto už k Vám len tak nevkročí?

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie kún, myší, potkanov, hrabošov a piskorov.

DRAGON ULTRASONIC_01

 

Plašič ako ochranný štít nielen pre Vašu záhradu

Využitie odpudzovača je úplne bežnou formou ochrany vnútorných priestorov ako sú byty, rodinné domy, garáže, podkrovia, chalupy, pivnice, autá, tak aj pre priemyselné haly, sklady, dielne, reštaurácie, supermarkety a pod. Vďaka odolnému vodotesnému púzdru, odolnému proti mechanickému poškodeniu, slnečnému žiareniu, dažďu, mrazu i vetru, je odpudzovač vhodný aj na vonkajšie použitie. Je ideálny proti prenikaniu do miest okolo budov - záhrady, ovocné sady, dvory, parkoviská atď.

 

Ľahký, magnetický a jednoduchý na pripevnenie  

Odpudzovač Dragon Ultrasonic pripevníte pomocou magnetického držiaka ľahko, rýchlo a bezpečne na takmer akýkoľvek povrch. Odpudzovač je vybavený silným magnetom, používaným v priemyselnej upevňovacej technike. Stačí tak kúsok kovového povrchu, napr. potrubie, zábradlie, odkvap, kovový parapet, strešné konštrukcie, kúrenie atď. a ihneď máte bez akejkoľvek montáže prístroj nainštalovaný. Pokiaľ v ošetrovanom mieste nie je žiadny kovový povrch, na ktorý by bolo možné odpudzovač umiestniť, je možné využiť špeciálny kovový prívesok, ktorý je súčasťou balenia. Kovový prívesok priskrutkujete na požadované miesto a potom naň pomocou magnetu odpudzovač jednoducho pripevníte.

DRAGON ULTRASONIC 2x

 

Zapojte do zásuvky a užívajte si bezstarostný chod

Zariadenie je napájané cez 6V adaptér, ktorý je súčasťou balenia. Adaptér jednoducho zapojíte do siete a potom prevádzku odpudzovača ovládate podľa Vašich potrieb pomocou prepínača umiestneného na bočnej strane.

 

DRAGON ULTRASONIC C300 3x

 

Inteligentná ochrana záhrady s jedinečným (ultra)zvukom

Zariadenie generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné, av dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťajú. Prístroj vydáva zvuky s premenlivou frekvenciou od úplne nepočuteľného, po ľahký až piskľavý tón. Táto automatická zmena kmitočtu zaisťuje, aby si škodca na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukový signál sa veľmi dobre odráža od pevných plôch a tým sa zvyšuje jeho dosah. Tento odpudzovač, vybavený tromi membránovými reproduktormi, ktoré sú niekoľkokrát silnejšie ako kovové reproduktory, má účinný dosah vo vnútorných priestoroch až 3000 m2, vo vonkajších priestoroch až 25 m v rozsahu 180°.

 

Návod na použitie na stiahnutie:

A1 logo PDFVodotesný, ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC C300

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ultrazvukové odpudzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
1. Druh škodovej zveri: Myši a potkany, Kuny
2. Oblasť využitia: Vonkajšie i vnútorné priestory, Vnútorné priestory
3. Napájanie: Adaptér 6V
4. Typ reproduktora: Membránový
5. Počet reproduktorov: 3
6. Dosah vo vnútorných priestoroch: Až 3000 m2
7. Rozsah: 180°
8. Pohybový senzor: Nie
9. Magnetický držiak: Áno
Potrebujete poradiť alebo objednať?