Vodotesný, bezdrôtový, ultrazvukový odpudzovač na kuny, myši a potkany VIANO ODA-1

Kód: 0675
€33,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, 2000m2, rozsah 120°, 1 piezoelektrický reproduktor, dobíjacie batérie Li-Ion 4000 mAh. Ak hľadáte výkonnú plašičku kún, myší, potkanov a iných hlodavcov, máme pre vás perfektný tip. Toto zariadenie vydáva tón vo veľkom uhle a pokryje tým veľký priestor, z ktorého odplaší škodcu. Plašička má navyše modul automatickej zmeny frekvencie, aby si škodcu na zvuk po určitom čase nezvykol a nevrátil sa. Odpudzovač má veľmi odolný vodotesný, mrazuvzdorný a UV odolný kryt s označením IP65, vďaka ktorému ho môžete používať ako vo vnútorných, tak aj vonkajších priestoroch. Prostredníctvom unikátneho držiaka s neodymovým magnetom môžete plašič uchytiť takmer na každý povrch av balení nájdete aj doštičku na uchytenie na nekovové povrchy a príslušenstvo na montáž. Ultrazvukové signály sú pre človeka, psy aj mačky úplne bezpečné, zariadenie tiež neruší prevádzku rádií a elektronických zariadení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodotesný, bezdrôtový, ultrazvukový odpudzovač na kuny, myši a potkany VIANO ODA-1 - dobíjacie batérie Li-Ion 4000 mAh

Ultrazvukový odpudzovač zveri, dve dobíjacie batérie Li-Ion 4000 mAh, životnosť batérií až 200 dní, s nabíjaním cez 12V adaptér, vhodný na plašenie kún a hlodavcov, kryt IP65 - vodotesný, mrazuvzdorný, gumová krytka na nabíjacej zásuvke, 1 x 50 mm piezoelektrický reproduktor, s automatickou zmenou frekvencie, s rozsahom tónu v uhle 120°, s dosahom až 2000m2, nízka spotreba 30mA, s chráneným vypínačom, na uchytenie cez magnetický držiak, rozmery 41,7x64,3x88,2mm.

Nežiaduci škodcovia: Kto už k vám len tak nevkročí?

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie kún, myší, potkanov a iných hlodavcov.

odpusovani-skudki

Plašič ako ochranný štít nielen pre Vašu záhradu

Využitie odpudzovača je úplne bežnou formou ochrany vnútorných priestorov ako pre byty, rodinné domy, garáže, podkrovia, chalupy, pivnice, tak aj pre priemyselné haly, sklady, dielne, reštaurácie, supermarkety a pod. Vďaka odolnému vodotesnému puzdru s označením IP65, odolnému proti mechanickému poškodeniu, slnečnému žiareniu, dažďu, mrazu i vetru, je odpudzovač vhodný aj na vonkajšie použitie. Je ideálny proti prenikaniu škodcov do miest okolo budov - záhrady, ovocné sady, dvory, parkoviská atď.

viano-oda1-umisteni

Ľahký, magnetický a ľahký na pripevnenie

Odpudzovač VIANO pripevníte pomocou magnetického držiaka ľahko, rýchlo a bezpečne na takmer akýkoľvek povrch. Odpudzovač je vybavený silným neodymovým magnetom, používaným v priemyselnej upevňovacej technike. Stačí tak kúsok kovového povrchu, napr. potrubie, zábradlie, odkvap, kovový parapet, strešné konštrukcie, kúrenie atď. a ihneď máte bez akejkoľvek montáže prístroj nainštalovaný. Pokiaľ v ošetrovanom mieste nie je žiadny kovový povrch, na ktorý by bolo možné odpudzovač umiestniť, je možné využiť špeciálne kovové doštičky, ktorá je súčasťou balenia. Kovovú doštičku priskrutkujete skrutkami (súčasťou balenia) na požadované miesto a potom naň pomocou magnetu odpudzovač jednoducho pripevníte.

viano-od12-montaz

Zapojte a užívajte si bezstarostný chod

Zariadenie je napájané z 2x dobíjacej batérie Li-Ion 2000mAh (4000mAh) s výdržou až 200 dní, ktorá sa dobíja 12V adaptérom (súčasťou balenia). Dobíjaciu zásuvku je možné uzavrieť gumovou krytkou, ktorá ju chráni pred nepriazňou počasia. Odpudzovač disponuje praktickým vypínačom v ochrannom puzdre, vďaka ktorému ho môžete jednoducho vypnúť a zapnúť bez nutnosti vypojiť adaptér zo siete. 

viano-oda1-napájanie

Inteligentná ochrana záhrady s jedinečným (ultra)zvukom

Zariadenie generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné, av dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťajú. Prístroj vydáva zvuky s premennou frekvenciou vďaka zabudovanému modulu. Táto automatická zmena kmitočtu zaisťuje, aby si škodca na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukový signál sa veľmi dobre odráža od pevných plôch a tým sa zvyšuje jeho dosah. Odpudzovače VIANO obsahujú piezoelektrické reproduktory, ktoré sú známe svojim vysokým výkonom, a preto majú tak veľký dosah zvuku vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. 

Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1Vodotesný, bezdrôtový, ultrazvukový odpudzovač na kuny, myši a potkany VIANO ODA-1

Dodatočné parametre

Kategória: Plašiče na kuny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
1. Druh zveri: Na kuny, Na potkany, Na myši
1. Druh škodnej: Myši a potkany, Kuny
2. Oblasť využitia: Vonkajšie i vnútorné priestory, Vnútorné priestory
3. Napájanie: Zabudovaná dobíjacia batéria
4. Typ reproduktora: Piezoelektrický
5. Počet reproduktorov: 1
6. Dosah vo vnútorných priestoroch: Až 2000 m2
7. Rozsah: 120°
8. Pohybový senzor: Nie
9. Magnetický držiak: Áno
1. Oblasť využitia: Vnútorné priestory, Vonkajšie i vnútorné priestory
2. Napájanie: Zabudovaná dobíjacia batéria
3. Typ reproduktora: Piezoelektrický
4. Počet reproduktorov: 1
5. Dosah vo vnútorných priestoroch: Až 2000 m2
6. Rozsah: 120°
7. Pohybový senzor: Nie
8. Magnetický držiak: Áno
Cielová skupina škodcov:: kuny a hlodavce (myši, potkany)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, okrem chovných myší, škrečkov, morčiat apod.
Umiestnenie:: vo vnútorných aj vonkajších priestoroch
Pracovná teplota:: - 30°C až + 70°C
Efektívny rozsah:: až 2000 m2 v priestore bez prekážok
Rozsah tónu:: v uhle 120°
Reproduktory:: 1x50mm piezoelektrický reproduktor
Napájanie:: dobíjacie batérie Li-Ion 4000 mAh, 12V nabíjací adaptér
Výdrž baterie:: až 200 dní
Rozmery:: 41,7 x 64,3 x 88,2 mm
Potrebujete poradiť alebo objednať?