Solárny zvukový odpudzovač vtákov VIANO OP1 S

Kód: 0681
€88,99
OČAKÁVAME TOVAR 15.9.2024
Možnosti doručenia

Solárny odpudzovač vtáctva, 4000m2, uhol detekcie pohybu 310°, 1 membránový reproduktor, 12V solárny panel. Ak hľadáte výkonnú plašičku vtáctva máme pre vás perfektný tip. Toto zariadenie vydáva zvuky dravých vtákov vo veľkom uhle, čím odplaší dosadajúce vtáky z veľkého priestoru. Plašička má možnosť nastaviť si interval plašenia, aby si vtáky na zvuk po určitom čase nezvykli. V nastavených časových intervaloch sa spúšťa zvukový signál s dĺžkou 38s. Môžete vyberať z dvoch módov plašenia a to na nastavené intervaly alebo na intervaly s radarom. Plašič využíva pohybový radar PIR, ktorý detekuje pohyb do 10m a súmrakový senzor, pre šetrenie energie počas tmy. Odpudzovač je vodotesný a prachotesný sa stupňom ochrany IP54, vďaka ktorému ho môžete používať bez problému vo vonkajších priestoroch. Zvukové signály sú pre človeka, psy aj mačky naprosto bezpečné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solárny zvukový odpudzovač vtákov VIANO OP1 S - dobíjacia batéria Li-Ion 8000 mAh

Zvukový odpudzovač vtáctva, dobíjacia batéria Li-Ion 8000 mAh, dobíjanie batérií cez solárny panel 12V, 12V adaptér pre dodatočné nabitie, vhodný na plašenie škorcov, vrabcov a pod., ochrana IP54 - vodotesnosť, prachotesnosť, pre vonkajšie priestory, sady, vinice, 1 membránový reproduktor, s dosahom až 4000m2, dĺžka zvukovej signalizácie 38s, nastaviteľná hlasitosť, nastaviteľné intervaly plašenia, s pohybovým radarom PIR, sníma pohyb do 10m, uhol detekcie radaru 310°, súmrakový senzor, nízka spotreba 20mA, spotreba v pohotovostnom režime 5mA, s chránenými vypínačmi, na uchytenie skrutkami cez držiak, rozmery 225x160mm. 

Nežiaduci škodcovia: Kto už k vám len tak nepriletí?

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie škorcov, holubov, vrabcov a iných dosadajúcich vtákov.

odpuzovac-viano-op1-skudci

Plašič ako ochranný štít nielen pre Vašu záhradu

Využitie odpudzovača je úplne bežnou formou ochrany rozsiahlych vonkajších priestorov, ako sú vinice, sady, záhrady apod. Odpudzovač s ochranným označením IP54 je vodotesný a prachotesný, takže obstojí aj v drsnejších podmienkach počasia.

Odolný plašič, ľahký na pripevnenie

Odpudzovač VIANO pripevníte pomocou držiaka s predpripravenými dierami na skrutky na takmer akýkoľvek povrch. Odpudzovač privŕtate stenu, alebo na drevenú dosku. Môžete ho za držiak pripevniť rôznymi spôsobmi. Dbajte však na to, aby ste plašič pripevnili dostatočne pevne, aby nedošlo k jeho poškodeniu pádom. 

Zapojte a užívajte si bezstarostný chod

Zariadenie je napájané cez 12V solárny panel s dobíjacími batériami Li-Ion. V zimných mesiacoch môže byť nedostatok svetla a solárny panel nenabije batérie dostatočne, preto v balení nájdete aj 12V adaptér do siete, ktorým môžete batérie jednoducho nabiť. Plašič obsahuje tiež indikátor slabej batérie, svetelný signál Vás upozorní na úroveň nabitia batérie. Pri poklese energie v batériách na hraničnú hodnotu sa odpudzovač sám prepne do pohotovostného režimu a prestane vydávať zvuky. Odpudzovač disponuje vypínačmi v praktických ochranných puzdrách, vďaka ktorým nedôjde k ich poškodeniu vlhkom. 

odpudzovac-viano-op1-napájanie 

Inteligentná ochrana pozemku s jedinečným zvukom

Zariadenie spúšťa zvukové signály, ktoré sú pre vtáctvo odstrašujúce, av dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťajú. Prístroj vydáva zvuky dravých vtákov v pravidelných intervaloch, alebo pri zaznamenaní pohybu. Hlasitosť vydávaného zvuku možno nastaviť pomocou otočného gombíka. Možno si vyberať v nastavení z dvoch módov plašenia. Prvý mód poskytuje kombináciu detekcie pohybu a intervalového plašenia. Môžete si vybrať z 9 rôznych časových intervalov plašenia a to od vypnutého časovače bez plašenia (0) až po interval plašenia každé 2 hodiny (9). Navyše k tomuto intervalu môžete mať zapnutú detekciu pohybu, ktorá spustí plašenie aj mimo nastaveného intervalu pri zaznamenanom pohybe. Ak je plašič nastavený na hodnotu 0, intervalové plašenie je vypnuté a funguje iba detekcia pohybu. Druhý mód umožňuje plašenie len v nastavených intervaloch, bez detekcie pohybu. Navyše plašič disponuje súmrakovým senzorom, ktorý automaticky vypne zvukové signály pri zapadajúcom slnku, takže plašič nebude rušiť a zbytočne bežať v nočných hodinách a automaticky ho znovu zapne pri východe slnka. 

odpuzovac-viano-op1-obsluha

Návod na použitie na stiahnutie:
PDF s logom A1Solárny zvukový odpudzovač vtákov VIANO OP1

Dodatočné parametre

Kategória: Plašiče vtákov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
1. Druh škodnej: Vtáky
2. Oblasť využitia: Vonkajšie priestory
3. Napájanie: Adaptér 12V, Solárny panel
5. Počet reproduktorov: 1
8. Pohybový senzor: Áno
9. Magnetický držiak: Nie
1. Typ odpudzovače: Zvukový
2. Druh zveri: Holuby a iné vtáky
4. Typ reproduktora: Membránový
Cieľová skupina škodcov:: holuby, vrabce, škorce a iné vtáky
Vplyv na človeka:: minimálny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, s výnimkou chovných holubov, hydiny a pod.
Umiestnenie:: vo vonkajších priestoroch
Pracovná teplota:: - 30°C až + 70°C
Efektívny rozsah:: až 4000 m2 v priestore bez prekážok
Akustický výkon:: 120 dB
Reproduktory:: 1x membránový reproduktor
Napájanie:: zabudovaná lítiová batéria Li-Ion 8000 mAh nabíjaná cez solárny panel 12V + adaptér 12V
Detekcia pohybu:: radarový detektor do 10m
Uhol detekcie:: 310° (vertikálne aj horizontálne)
Rozmery:: 225 x 160 mm
Potrebujete poradiť alebo objednať?