Sprej na muchy, osy, mole a mravce SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml

Kód: 0378
Na plochy
€13,29 –21 %
INSECTEN FREI SPRAY 400 ML
€13,29 –21 % €10,49
SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Možnosti doručenia

Prípravok na likvidáciu múch, molí, ôs, mravcov, chrobákov, švábov, atď., sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 400 ml. Ak hľadáte prípravok s účinnou látkou prírodného pôvodu, ktorý spoľahlivo zahubí vo vašej domácnosti všetok lezúci aj lietajúci hmyz, potom nemôžete vybrať lepšie. Tento univerzálny prípravok stačí nastriekať v potrebnom množstve do vzduchu alebo na miesta častého výskytu hmyzu. Účinná prírodná látka prípravku (Chrysanthemum cinerare folium Extrakt-Pyrethrine) zaistí dlhodobú ochranu ošetrených miest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej na muchy, osy, mole a mravce SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml

Univerzálny prípravok na hubenie múch, mravcov, molí, ôs a švábov v domácnosti., 400 ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku na miesta častého výskytu, s takmer okamžitým účinkom, účinná prírodná látka Chryzantéma cinerare folium Extrakt (Pyrethrine).


Cieľový organizmus

Na hubenie ako lezúceho hmyzu - mravce, chrobáky, šváby, rybenky, atď. tak aj lietajúceho hmyzu - muchy, komáre, šatníkové mole, osy.


Oblasť použitia

Prípravok je určený na použitie v domácnostiach, kanceláriách, alebo pre BIO farmy.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 400 mililitrovom balenie vo forme spreje, ktorý je pripravený na okamžité použitie.


Aplikácia

Muchy, komáre, osy: Zatvorte všetky okná a dvere. Sprej aplikujte do ovzdušia alebo v tenkej vrstve na miesta, kde sa hmyz pohybuje, napríklad na okná, parapety alebo iné povrchy. Po 2 – 3 hodinách miestnosť dôkladne vyvetrajte.

Mravce, chrobáky, šváby: Aplikujte dostatočné množstvo na všetky úkryty a cestičky tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená. Po 2-3 dňoch proces opakujte.

SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml


Účinnosť

Prípravok na ničenie lezúceho a lietajúceho hmyzu má po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý dlhodobo pretrváva. Doba striekania: 5 sekúnd 10 m2 priestoru. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčanie predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Prípravok používajte iba na ničenie hmyzu podľa návodu na použitie.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFSILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie ôs
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dezinsekce: Muchy, Komáre, ovady, Mole, Osy
Dezinsekce: Mravce, Šváby, pavúky, Rybenky, stinky
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie