Sprej na muchy, osy, mole a mravce SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml

Kód: 0378
Na plochy
€13,29 –21 %
INSECTEN FREI SPRAY 400 ML
€13,29 –21 % €10,49
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
5.4.2023
Možnosti doručenia

Prípravok na likvidáciu múch, molí, ôs, mravcov, chrobákov, švábov, atď., sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 400 ml. Ak hľadáte prípravok s účinnou látkou prírodného pôvodu, ktorý spoľahlivo zahubí vo vašej domácnosti všetok lezúci aj lietajúci hmyz, potom nemôžete vybrať lepšie. Tento univerzálny prípravok stačí nastriekať v potrebnom množstve do vzduchu alebo na miesta častého výskytu hmyzu. Účinná prírodná látka prípravku (Chrysanthemum cinerare folium Extrakt-Pyrethrine) zaistí dlhodobú ochranu ošetrených miest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej na muchy, osy, mole a mravce SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml

Univerzálny prípravok na hubenie múch, mravcov, molí, ôs a švábov v domácnosti., 400 ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku na miesta častého výskytu, s takmer okamžitým účinkom, účinná prírodná látka Chryzantéma cinerare folium Extrakt (Pyrethrine).


Cieľový organizmus

Na hubenie ako lezúceho hmyzu - mravce, chrobáky, šváby, rybenky, atď. tak aj lietajúceho hmyzu - muchy, komáre, šatníkové mole, osy.


Oblasť použitia

Prípravok je určený na použitie v domácnostiach, kanceláriách, alebo pre BIO farmy.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 400 mililitrovom balenie vo forme spreje, ktorý je pripravený na okamžité použitie.


Aplikácia

Muchy, komáre, osy: Zatvorte všetky okná a dvere. Sprej aplikujte do ovzdušia alebo v tenkej vrstve na miesta, kde sa hmyz pohybuje, napríklad na okná, parapety alebo iné povrchy. Po 2 – 3 hodinách miestnosť dôkladne vyvetrajte.

Mravce, chrobáky, šváby: Aplikujte dostatočné množstvo na všetky úkryty a cestičky tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená. Po 2-3 dňoch proces opakujte.

SCHOPF SILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml


Účinnosť

Prípravok na ničenie lezúceho a lietajúceho hmyzu má po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý dlhodobo pretrváva. Doba striekania: 5 sekúnd 10 m2 priestoru. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčanie predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Prípravok používajte iba na ničenie hmyzu podľa návodu na použitie.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFSILENCE INSEKTEN-FREI SPREY, 400ml

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie ôs
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
3. Lietajúci hmyz: Muchy, Komáre, ovady, Mole, Osy
4. Lezúci hmyz: Mravce, Šváby, pavúky, Rybenky, stinky
Potrebujete poradiť alebo objednať?