Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 43 antracit

Kód: 0642
€37,99
SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Kvetináč s drenážnym dnom, z odolného plastového materiálu o objeme 30 l a rozmeroch 43 x 43 x 35 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Tento vyvýšený záhon má dostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený drenážnym dnom, ktorý bráni preliatiu rastlín. Moderný dizajn imitácie dreva v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 43 antracit

Kvetináč s drenážnym dnom, na vonkajšie použitie, z polypropylénu, farba antracit, s objemom 30l, rozmery 43x43x35cm.

Ilustračné video: 

Drenážne dno zabráni preliatiu rastlín

Unikátne drenážne dno sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčikom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali veľa vody. Vďaka drenážnemu dnu kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť, pretože prebytočná voda odtečie otvormi na dne kvetináča. 

stefanplast-italia-antracit_01

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Kvetináče s drenážnym dnom ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. 

Dodatočné parametre

Kategória: Kvetináče
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?