Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 100 antracit, s mriežkou

Kód: 0650
€94,99 –5 %
stefanplast italia 100 mrizka antracit 01
€94,99 –5 % €89,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Kvetináč s mriežkou a drenážnym dnom z plastového materiálu s objemom 80 l a rozmermi 100 x 43 x 142 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre vonkajšie použitie. Tento vyvýšený záhon má dostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený drenážnym dnom, ktorý bráni preliatiu rastlín. Moderný dizajn imitácie dreva v elegantnej farbe, sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST ITALIA 100 antracit, s mriežkou 

Kvetináč s mriežkou, drenážnym dnom, na vonkajšie použitie, z polypropylénu, farba antracit, s objemom 80l, rozmery 100x43x142cm.

Ilustračné video: 

Drenážne dno zabráni preliatiu rastlín

Unikátne drenážne dno sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčikom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali veľa vody. Vďaka drenážnemu dnu kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť, pretože prebytočná voda odtečie otvormi na dne kvetináča. 

stefanplast-italy-antracite_01

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Kvetináče s mriežkou a s drenážnym dnom ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo.

Ukážka z praxe 
stefanplast-italia-43-mrizka-moka_02

Dodatočné parametre

Kategória: Kvetináče
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?