Kolotoč pre škrečky a malé hlodavce, drevený KERBL Ø29cm

Kód: 0837
€16,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Drevený kolotoč KERBL Ø29 cm pre škrečky a malé hlodavce s korkovou vnútornou vrstvou a uzavretou zadnou stenou pre ich bezpečie. Ak túžite po maximálnej zábave pre svoje škrečky, myši alebo osmáky a zároveň po ich pohodlí a bezpečí, potom ste tu správne. Ponúkame voľne stojaci kolotoč pre škrečky, osmáky a ďalšie malé hlodavce s vnútornou korkovou vrstvou, ktorá chráni ich pazúriky, kĺby a chrbticu. Behacie koleso z neošetreného dreva má širokú základňu pre stabilitu. Zadná stena je uzavretá, pre ešte väčšiu bezpečnosť zvierat. Tento voľne stojaci kolotoč pre škrečky, osmáky a ďalšie malé hlodavce je nielen zábavným prvkom v ich domčeku, ale aj prostriedkom na udržanie ich zdravia a šťastného života. Priveďte do života svojich maznáčikov novú úroveň radosti a pohody. K dispozícii vo veľkosti s priemerom 29 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolotoč pre škrečky a malé hlodavce, drevený KERBL Ø29cm

Kolotoč pre škrečky a malé hlodavce, z dreva so širokou základňou, korková vrstva vo vnútornej plocheuzavretá zadná stena, rozmery 31,5x29x8 cm, priemer 29 cm.

Kolotoč pro křečky a malé hlodavce, _02_dřevěný KERBL Ø22cm

Rozmery kolotoča

Kolotoč je vyrobený s ohľadom na detaily a kvalitu. Rozmery kolotoča sú starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie počas behania.

  • Výška: 31,5 cm
  • Dĺžka: 29 cm
  • Šírka dráhy: 8 cm

Kolotoč pro křečky a malé hlodavce, dřevěný KERBL Ø22cm_1

Materiál a prevedenie

Kolotoč je šetrný k jemným labkám a chrbtu škrečkov, myší a osmákov. Vnútorná korková vrstva na povrchu kolotoča je ako luxusný matrac pre vášho hlodavca. Chránia ich pazúriky, kĺby a chrbticu pred prípadnými zraneniami, aby sa mohli bezstarostne točiť a behať. Je vyrobený z neošetreného dreva so širokou základňou, čo zaručuje maximálnu stabilitu. Takže sa maznáčik môže točiť a behať bez možnosti prevrátenia. Kvalitná drevená konštrukcia s uzavretou zadnou stenou kolotoča poskytne ešte viac bezpečia.

Dodatočné parametre

Kategória: Prekážky a hračky pre králiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?