Výbeh pre králiky, morčatá a ďalšie hlodavce KERBL VARIO 120x60 cm

Kód: 0419
€96,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavce, 6 drevených rámov, rozmery 120x60 cm, 3 spôsoby zostavenia, ľahké premiestnenie. Pokiaľ hľadáte variabilný výbeh pre svojich malých miláčikov, máme pre Vás bezva tip. Drevený výbeh pre králiky sa skladá zo šiestich drevených rámov vyplnených pletivom s drobnými okami. Tento variabilný výbeh môžete zostaviť troma rôznymi spôsobmi podľa svojej potreby. Výbeh je ľahký a môžete ho ľahko premiestňovať z miesta na miesto.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výbeh pre králiky, hlodavce a hydinu KERBL 220x103x103 cm

Výbeh pre králiky, morčatá a iné hlodavce, 6 drevených rámov s rozmermi 120x60 cm. Jedná sa o drevený výbeh pre králiky a iné hlodavce, ktorý môžete zostaviť troma rôznymi spôsobmi. Drevené rámy sú vyplnené pletivom s drobnými okami.

Pre aké druhy zvierat je výbeh určený

Drevený výbeh s pletivom je vhodný pre králikov, morčatá alebo iné hlodavce.

VARIO 120x60 cm 1

Využitie výbehu

Drevený výbeh je veľmi variabilný a môžete ho zostaviť troma rôznymi spôsobmi. Môžete vytvoriť výbeh s krytým vrchom, šesťstenný výbeh alebo výbeh oddeľujúci zvieratá (napr. samce od samíc, králiky od morčiat atď.). Svoje ušiaky tak budete môcť nechať na tráve na čerstvom vzduchu bez obáv, že sa zabehnú. Výbeh behom chvíľky zmontujete pomocou tyčiek, ktoré sa zapichujú do zeme. Výbeh je ľahký, dá sa ľahko premiestňovať podľa potreby.

VARIO 120x60 cm 2


Technická špecifikácia

  • Počet drevených rámov: 6
  • Rozmer rámov: 120x60 cm
  • Rámy vyplnené pletivom s drobnými okami
  • Rámy sa k sebe spájajú pomocou tyčiek, ktoré sa zapichujú do zeme
  • Dodávané v rozloženej - jednoduchá montáž podľa priloženého návodu
  • Na predĺženie životnosti dreva je odporúčané ho ošetriť ochranným náterom a nevystavovať ho priamemu pôsobeniu vplyvov počasia.


Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrádky, výbehy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 10.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?