Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523000 - vykurovací koberec 40x60cm

Kód: 0454
€70,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Vyhrievaná podložka pre psov, koberec, 40x60 cm, prateľný, 20 W / 24 V, napájanie s ochranou proti prehryznutiu, kábel 1,5 m, IP X7. Váš maznáčik v zimnom období už nebude vďaka vyhrievanej podložke ležať na studenej podlahe alebo spať v chladnej búde. Vyhrievaný koberec bude maznáčika krásne hriať a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť jeho srsť a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vykurovací koberec má veľmi nízky príkon, malú spotrebu a pritom vysokú účinnosť výhrevu. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia podložka pre psov úplne bezpečná. Výborné na tomto koberci je, že vykurovacie teleso je úplne vyberateľné a koberec teda môžete ľahko ručne vyprať. Spodná plocha koberca izoluje proti úniku tepla a navyše je ošetrená protišmykovou úpravou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523000 - vykurovací koberec 40x60cm

Vyhrievaná podložka pre psov s rozmermi 40x60 cm, vykurovací koberec z odolného fleecu, s protišmykovou spodnou stranou, prateľný, vyberateľné výhrevné teleso, s príkonom 20 W a napätím 24 V, napájací kábel v ochrannom kryte, trieda ochrany proti vode IP X7.

✅ Klady

  • Skvelá kobercová podložka udrží miláčikov v teple 
  • Podložka vhodná pre psy aj mačky 
  • Môžete ju umiestniť do búdy alebo na chodbu 
  • Keď sa koberec zašpiní, je možné ho zložiť a oprať
  • Vykurovacie teleso hreje na ideálnu teplotu pre zvieratá

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Pre koho je výhrevná podložka vhodná

V chladnejšom období roka je odporúčané nenechávať ležať domácich miláčikov na studenom povrchu. Vykurovacia doska ponúka teplé miesto na ležanie a je teda výborný pre domácich miláčikov ako sú psy a mačky. Koberec môžete využiť ako vo vnútorných priestoroch, tak aj vonkajších, napríklad na zastrešenej terase alebo ako kúrenie do búdy. Pri zlom počasí vyhrievaný koberec pomáha rýchlejšie vysušiť srsť maznáčika a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vyhrievaná podložka sa tiež využíva na chov šteniat.

THERMODOG 3523000-4


Rozmery a materiál podložky

Vyhrievaná podložka má rozmery 40 x 60 x 0,7 cm, a preto je výborná pre menšie plemená psov alebo pre mačky. Vykurovacia doska je vložená do vnútornej časti koberca a zapnutá na suchý zips. Vrchná strana koberca je vyrobená z veľmi odolného mäkkého fleecu, pre pohodlný odpočinok maznáčikov. Nemusíte sa báť, že položka bude kĺzať po podlahe, pretože spodná strana podložky má protišmykovú úpravu a navyše izoluje proti úniku tepla.


Napájanie výhrevnej podložky

Napájanie podložky zaisťuje odnímateľný 24 V adaptér do siete na 230 V, 50 HZ. Vyhrievaná podložka má veľmi nízky príkon 20 W, a vďaka tejto nízkej spotrebe ju môžete používať nepretržite po celý deň. Výhrevné dosky pre psov sú konštruované tak, aby mali ideálnu teplotu pre komfort maznáčikov. Podložka dosahuje teplotu okolo 20 °C. Dĺžka prívodného kábla je 1,5 ma celý kábel vložený do ochranného plastového krytu. Vykurovací koberec je odolný proti striekajúcej vode IP X4, vykurovacie teleso zaisťuje triedu ochrany IP X7.

THERMODOG 3523000-2


Údržba a čistenie

Údržba a čistenie koberca je úplne jednoduchá. Vykurovací koberec môžete vysávať suchou cestou rovnako, ako bežné koberce. Perfektné na tejto podložke však je, že je tiež prateľná. Stačí otvoriť suchý zips podložky a celé výhrevné teleso z podložky vybrať. Potom už môžete koberec jednoducho vyčistiť alebo ručne vyprať, aby bol Váš maznáčik opäť v čistote.

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3523000 - vykurovací koberec 40x60cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vyhrievané podložky pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Výhrevná teplota:: 20°C (optimálna pre zvieratá)
Príkon:: 20 W
Napätie:: 24 V
Napájanie:: 230 V, 50 Hz
Rozmer:: 40 x 60 x 0,7 cm
Trieda ochrany:: IP X7
Dĺžka prívodného kábla:: 1,5 m
Potrebujete poradiť alebo objednať?