Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3113017 - vykurovacia doska 40X60cm

Kód: 0456
€109,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Vyhrievaná podložka pre psov, PVC, 40x60 cm, ľahká údržba, 20 W / 12 V, napájanie s ochranou proti prehryznutiu, kábel 1,5 m. Ak hľadáte kúrenie do psej búdy alebo hrejivú podložku na studenú podlahu, potom pre Vás máme skvelý tip. Vyhrievaná podložka bude maznáčika krásne hriať a navyše pomáha rýchlejšie vysušiť jeho srsť a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vykurovacia doska má veľmi nízky príkon, malú spotrebu a pritom vysokú účinnosť výhrevu. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia podložka pre psov úplne bezpečná. Výborné na tejto vyhrievanej podložke vyrobenej z PVC je, že sa dá veľmi ľahko čistiť a umývať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3113017 - vykurovacia doska 40X60cm

Vyhrievaná podložka pre psov s rozmermi 40x60 cm, vykurovacia doska z odolného PVC, s príkonom 20 W a napätím 12 V, napájací kábel v ochrannom kryte.

✅ Klady

  • Úsporná vyhrievaná podložka pre zvieratá
  • Vyhrieva na ideálnu teplotu pre maznáčika
  • Jej PVC povrch je odolný voči vode a ľahko sa čistí 
  • Napájanie je chránené voči okusu maznáčikov

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Pre koho je výhrevná podložka vhodná

V chladnejšom období roka je odporúčané nenechávať ležať domácich miláčikov na studenom povrchu. Vykurovacia doska ponúka teplé miesto na ležanie a je teda výborný pre domácich miláčikov ako sú psy a mačky. Koberec môžete využiť ako vo vnútorných priestoroch, tak aj vonkajších, napríklad na zastrešenej terase alebo ako kúrenie do búdy. Pri zlom počasí vyhrievaný koberec pomáha rýchlejšie vysušiť srsť maznáčika a tým zabraňuje vzniku ochorenia. Vyhrievaná podložka sa tiež využíva na chov šteniat.

THERMODOG 3113017


Rozmery a materiál podložky

Vyhrievaná podložka má rozmery 40 x 60 x 0,5 cm, a preto je výborná pre menšie plemená psov alebo pre mačky. Vykurovacia doska je vyrobená z odolného PVC.


Napájanie výhrevnej podložky
 

Napájanie podložky zaisťuje odnímateľný 12 V adaptér do siete na 230 V. Vyhrievaný podložka má nízky príkon 20 W, a vďaka tejto nízkej spotrebe ju môžete používať nepretržite po celý deň. Výhrevné dosky pre psov sú konštruované tak, aby mali ideálnu teplotu pre komfort maznáčikov. Podložka dosahuje teplotu okolo 30 °C. Dĺžka prívodného kábla je 1,5 ma celý kábel vložený do ochranného plastového krytu. Vykurovacia doska je odolná proti striekajúcej vode IP X4. 


Údržba a čistenie

Údržba a čistenie vykurovacej dosky je úplne jednoduchá. Vykurovacia doska je odolná proti striekajúcej vode, a preto ju môžete čistiť a umývať bežnými čistiacimi prostriedkami, aby bol Váš maznáčik v čistote.

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Výhrevná podložka pre psov THERMODOG 3113017 - vykurovacia doska 40X60cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vyhrievané podložky pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Výhrevná teplota:: 30°C (optimálna pre zvieratá)
Príkon:: 20 W
Napätie:: 12 V
Napájanie:: 230 V,
Rozmer:: 40 x 60 x 0,5 cm
Dĺžka prívodného kábla:: 1,5 m
Potrebujete poradiť alebo objednať?