Vyhrievaná miska pre psov a mačky THERMODOG 3113202 1,8l

Kód: 0460
€72,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Vyhrievaná miska na vodu a krmivo, nerezová, objem 1,8 l, proti zamŕzaniu vody, 15 W/12V, obmedzovač teploty STB 50, kábel 1,5m, IP 65. Ak Vášmu maznáčikovi vonku neustále zamŕza pitná voda, potom pre Vás máme skvelé riešenie. Vyhrievaná miska chráni vodu pred zamŕzaním a tiež zaisťuje príjemnú teplotu kŕmenia. Miska má veľmi nízky príkon a malú spotrebu. Miska na vody a krmivo je vybavená bezpečnostným obmedzovačom teploty STB 50 a ochranou proti vode triedy IP 65. Napájací kábel je ukrytý v ochrannom plaste, a preto je vykurovacia miska pre psov úplne bezpečná. Misku môžete využiť ako vo vnútorných, tak aj vonkajších priestoroch. Perfektné je, že v letnom období môžete napájací kábel odpojiť a používať ju ako bežnú misku. Miska je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyhrievaná miska pre psov a mačky THERMODOG 3113202 1,8l

Vyhrievaná miska pre psov proti zamŕzaniu pitnej vody, nerezová, s objemom 1,8 l, s protišmykovým gumovým lemom, s príkonom 15 W a napätím 12 V, napájací kábel v ochrannom kryte, trieda ochrany proti vode IP 65.


Pre koho je vyhrievaná miska vhodná

Výhrevná miska na vodu alebo krmivo je vhodná predovšetkým pre psy a mačky. Nejde však len o to zabrániť zamŕzaniu pitnej vody. Zabezpečenie prístupu k predhriatej vode pre zvieratá v chladných mesiacoch sa podieľa na dobrom zdravotnom stave a kondícii zvierat, najmä má významný vplyv pre správny vývoj mláďat. Nerezovú misku na vodu je možné v letných mesiacoch používať ako tradičnú misku na vodu alebo kŕmenie po vybratí napájacieho zdroja av chladnejších mesiacoch sa jednoducho pomocou napájacieho zdroja premení späť na vyhrievanú misku na vodu.


Rozmery a materiál misky

Vyhrievaná miska na vodu alebo krmivo má objem 1,7 l. Horný vonkajší priemer misky je 23 cm, horný vnútorný priemer 20,5 cm. Priemer základne je 31 cm a výška 6,5 cm. Miska je vyrobená z veľmi kvalitnej nerezovej ocele. Aby maznáčikom miska neuteká, má zo spodnej strany gumový protišmykový lem.

THERMODOG 3113202 1,8l


Napájanie vyhrievanej misky

Napájanie misky zaisťuje odnímateľný 12 V adaptér do siete na 230 V. Vyhrievaná miska má veľmi nízky príkon 15 W, a vďaka tejto nízkej spotrebe ju môžete v období mrazu používať nepretržite po celý deň. Miska na vodu je vybavená bezpečnostným obmedzovačom teploty STB 50, a teda udržuje pitnú vodu pri teplote, ktorá je pre psa príjemná. Miska má navyše aj ochranu proti vode triedy IP 65. Dĺžka prívodného kábla je 1,55 m a celý kábel vložený do ochranného plastového krytu.


Údržba a čistenie misky

Údržba a čistenie misky je úplne jednoduchá. Stačí misku odpojiť od napájania a potom ju umyť a vyčistiť bežnými čistiacimi prostriedkami.

Návod na použitie na stiahnutie:
A1 logo PDF
Vyhrievaná miska pre psov a mačky THERMODOG 3113202 1,8l

 

Dodatočné parametre

Kategória: Misky pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Príkon:: 15 W
Napätie:: 12 V
Napájanie:: 230 V
Horní vnější průměr:: 23 cm
Horný vnútorný priemer:: 20,5 cm
Priemer základne:: 31 cm
Výška:: 6,5 cm
Objem:: 1,8 l
Trieda ochrany:: IP 65
Dĺžka kábla:: 155 cm
Potrebujete poradiť alebo objednať?