Stredné mačacie stromy

Najpredávanejšie

škrabadlo Jade Darklight
€89,99 –14 %
Pôvodne: €89,99  (–14 %)
€76,99
1 položiek celkom
škrabadlo Jade Darklight
€89,99 –14 %
€76,99

Moderné škrabadlo a odpočívadlo 3v1 s dvoma lôžkami, kukaním, štyrmi škrabacími stĺpikmi a hracou guličkou s rozmermi 96x70x35 cm. Škrabadlo má všetko, čo mačka potrebuje, a to...

Kód: 0497

Hľadáte mačacie škrabadlo, ktoré plní všetky funkcie a nie je veľkých rozmerov? Stredný mačací strom je zlatou strednou cestou vo výbere medzi malým pelechom a veľkým škrabadlom. Hlavnou výhodou stredného škrabadla pre mačky je, že disponuje rovnakou výbavou ako škrabadlá veľkých rozmerov za nižšiu cenu. Nechýbajú teda sisalové stĺpiky, preliezky pre mačky, útulná skrýša, šplhadlá pre mačky a herné prvky. Škrabadlo pre mačky máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať mačací strom alebo odpočívadlo pre mačky presne pre Vás.

#ShowMore#

Na čo mačací strom slúži?

Mačací strom strednej veľkosti poskytne Vašej mačke útulné útočisko k zaslúženému odpočinku aj radostným hrátkam. Mačací strom predstavuje bezpečné miesto na toľko potrebné a pravidelné brúsenie pazúrikov, vďaka ktorému predídete zničenému nábytku. Dajte svojej mačke pocit dôležitosti a obdarujte ju tým, čo skutočne potrebuje.

Stredný mačací strom a jeho výhody

Toto stabilné škrabadlo pre mačky je plne vybavené všetkým, čo Vaša mačka potrebuje. Mačací strom strednej veľkosti je možné ľahko preniesť a v prípade potreby premiestniť. Vďaka svojej strednej veľkosti sa stáva veľmi vkusným a decentným mačacím príbytkom medzi všetkými triedami škrabadiel.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať to najlepšie škrabadlo pre mačky alebo odpočívadlo pre mačky, na mieru Vašim potrebám.

Potrebujete poradiť alebo objednať?