Škrabadlo pre mačky KERBL JADE DARKLIGHT 96x70x35 cm

Kód: 0497
€69,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Moderné škrabadlo a odpočívadlo 3v1 s dvoma lôžkami, kukaním, štyrmi škrabacími stĺpikmi a hracou guličkou s rozmermi 96x70x35 cm. Škrabadlo má všetko, čo mačka potrebuje, a to v nadštandardnej kvalite. Relaxačné miesta škrabadla sú pokryté extra hebkým plyšovým povrchom, ktorému len tak nejaká mačka neodolá. sisalové stĺpiky naopak výborne poslúžia na brúsenie pazúrikov. V neposlednom rade nesmie chýbať ani útulná skrýša, ktorá mačke poskytne toľko potrebné útočisko. Čerešničkou na torte je zavesená plyšová gulička na radostné šantenie. Povedzte dosť zničenému nábytku a kúpte svojej mačke to, čo skutočne potrebuje. Jej spokojné vrnenie v novom príbytku bude pre Vás tou najkrajšou odmenou.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Škrabadlo pre mačky KERBL JADE DARKLIGHT 96x70x35 cm

Vychytaný mačací strom 3v1 z modernej rady Jade Darlight v páčivom bielo-šedom prevedení, s rozmermi 96x70x35 cm, patrí medzi stredne veľké škrabadlá. S extra mäkkým plyšovým povrchom, útulnou skrýšou a hracou guličkou uspokojí aj tie najviac náročné a vyberavé mačky.

dvojfotka škrabadlo jade Darlight


Škrabadlo zahŕňa

   2 lôžka    kukaň     hraciu guličku     4 škrabacie stĺpiky


Škrabadlo si mačka rýchlo obľúbi

S naším škrabadlom si získate priazeň každej domácej mačky alebo kocúra. Škrabadlo prinesie mačičke ako útulné miesto na odpočinok, tak zároveň poslúži na hranie a toľko potrebné obrusovanie pazúrikov. Veľkú spokojnosť škrabadlo prinesie samo o sebe už len tým, že mačky môžu z výšky a z bezpečia pozorovať dianie okolo seba, tak ako to majú rady. Voľne stojace škrabadlo môžete podľa ľubovôle ľahko presúvať a tým vybrať mačke ideálne miesto. 

Skrabadlo-pro-kocky-JADE-DARKLIGHT-II


Rozmery škrabadla

  • Výška: 96 cm 
  • Základná doska: 75 x 35 cm
  • Priemer kukane: 32 cm
  • Priemer stĺpikov: 8 cm    

 

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Škrabadlo pre mačky KERBL JADE DARKLIGHT 96x70x35 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Stredné mačacie stromy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg
Rozmery škrabadla: 96x70x35 cm
Počet lôžok: 2
Počet stĺpikov: 4
Potrebujete poradiť alebo objednať?