Samozavlažovací kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 100 biela, s mriežkou

Kód: 0788
€104,99
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Samozavlažovací kvetináč, ukazateľ hladiny vody, z polypropylénu, s objemom 90 l a rozmermi 100x43x142 cm. Tento kvetináč je vyrábaný z odolného polypropylénu, ktorý je vhodný pre ako vnútorné, tak vonkajšie použitie. Jeho dizajn pripomína štruktúru pravého ratanu. Tento vyvýšený záhon má dostatok miesta pre široké spektrum rastlín a kvetov. Navyše je vybavený systémom automatického zavlažovania a indikátorom hladiny, ktorý bráni nadmernému zalievaniu. Moderný ratanový dizajn v elegantnej šedej farbe, sa ľahko zladí s akoukoľvek terasou alebo záhradou, a vytvorí s rastlinami zelenú oázu pre relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samozavlažovací kvetináč, vyvýšený záhon STEFANPLAST NATURAL DELUXE 100 biela, s mriežkou

Samozavlažovací kvetináč s mriežkou, pre vnútorné aj vonkajšie použitie, s ukazateľom hladiny vody, z polypropylénu, farba biela, s objemom 90l, rozmery 100x43x142cm.

Ilustračné video: 

Zavlažovací systém zaistí ideálnu zálievku

Unikátny zavlažovací systém s ukazovateľom hladiny sa postará o ideálnu zálievku, s týmto kvetináčom sa už nemusíte báť, že by rastliny mali málo alebo veľa vody. Vďaka tomuto systému kvetináč rastlinám poskytuje ideálne podmienky pre ich správny rast a plodnosť.

truhlik-na-kvetiny

Kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín

Samozavlažovacie kvetináče ponúkajú vynikajúce podmienky na pestovanie rôznych druhov rastlín. Zasadiť do nich môžete okrasné rastliny, letničky, bylinky, trvalky, cibuľoviny, a dokonca aj menšie kríky a drobné ovocie a zeleninu. Mriežku je možné využiť najmä pre popínavé rastliny. Dôležité je však zabezpečiť, aby rastliny mali dostatok miesta a kvalitného substrátu, čo im umožní prosperovať a rásť zdravo. Nezabudnite, že tento kvetináč môžete mať ako vo vnútri tak vonku. 

samozavlazovaci-truhlik-stefanplast-deluxe-100-bila-mrizka-text_01

 

Dodatočné parametre

Kategória: Samozavlažovacie kvetináče
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?