Univerzálny záhradný vozík STEFANPLAST HELPY - 50 l, zelený

Kód: 0817
€35,99
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Možnosti doručenia

Záhradný vozík na kolieskach s objemom 50 litrov, v zelenej, s rukoväťou a dvoma madlami, s vešiakmi, rozmery 59,5x53x88,5 cm. Tento praktický pomocník na záhradu v našej ponuke nesmie chýbať. Tento vozík je určený pre každého záhradkára, ktorý potrebuje vozík na zber lístia, na presun zeminy, alebo na prevoz kvetov z miesta na miesto. A keď skončíte s prácou na záhrade, poslúži Vám vozík ako úložné miesto na záhradné náradie, vďaka mnohým vešiakom a držiakom. Vozík má dve veľké kolieska, ktoré Vám uľahčia pohyb aj v tráve. Na prednej strane vozíka nájdete vešiak na rukavice, alebo záhradné nožnice, ktorý je možné jednoducho využiť ako stojan pre vozík v nerovnom teréne. S týmto vozíkom bude práca na záhrade zábavou a rozhodne by nemal chýbať každému správnemu záhradkárovi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálny záhradný vozík STEFANPLAST HELPY - 50 l, zelený

Univerzálny záhradný vozík, s objemom 50 litrov, v zelenej farbe, 2 kolieska, so stojanom, s rukoväťou a 2 madlami, s predným vešiakom, s držiakom na metlu, nosnosť 60 kg, rozmery 59,5x53x88,5 cm. 

univerzálny-záhradný-vozík-stefanplast-helpy-50l-text-1 

✅ Klady

  • Univerzálny vozík nahradí kolieska aj box na náradie 
  • Vďaka veľkej nosnosti odvezie lístie, konáre aj zeminu
  • Robustné kolieska zvládnu aj náročnejší terén 
  • Skvelý úložný priestor na náradie s vešiakmi a držiakmi
  • Vešiak sa razom premení na stojan pre vozík
  • Pohodlné madlá uľahčia nosenie do schodov

❌ Zápory

  • Sme z neho tak nadšení, že sme zatiaľ žiadne nenašli 


Poradí si s lístím, zeminou aj s nerovným terénom

Tento záhradný vozík v sebe ukrýva kolieska, úložný box a vešiak v jednom. Vďaka veľkým odolným kolieskam hravo zvládne vozík aj jazdu po tráve, alebo v nerovnom teréne. Odveziete v ňom lístie alebo vetvy a s nosnosťou až 60 kg v ňom môžete previezť aj zeminu, alebo piesok. Keď budete mať prácu hotovú, môžete vozík využiť ako úložisko na náradie. 

univerzálny-záhradný-vozík-stefanplast-helpy-50l-text-2

Kompletné vybavenie pre pohodlie záhradkárov 

Záhradný vozík je plne vybavený pre aktivity na záhrade. Na vozíku nájdete vešiaky na náradie a praktický držiak na metlu, hrable alebo iné záhradné náradie. Predný vešiak počas chvíľky premeníte na stojan pre vozík v nerovnom teréne a zaistíte mu tým stabilitu. Veľké odolné kolieska zdolajú akýkoľvek trávnatý aj nerovný terén a vozík tak môžete pomocou rukoväte jednoducho premiestňovať. Na zdvihnutie vozíka, napríklad do schodov, slúžia dve bočné madlá. 

univerzálny-záhradný-vozík-stefanplast-helpy-50l-text-3

Dodatočné parametre

Kategória: Kvetináče a vyvýšené záhony
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?