Prepravný box pre psov STEFANPLAST GULLIVER TOURING, 80x58,5x62 cm

Kód: 0602
€124,99 –16 %
gulliver touring prepravni box 01
€124,99 –16 % €103,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Pre psov do 30 kg, dvojité dvierka so zámkom, miska na vodu 500ml, drenážna podložka, dva boxy a vysúvateľná rukoväť. Ak hľadáte vhodnú prepravku pre svojho psa, tak Vám ponúkame prepravný box pre psov, ktorý ponúka pohodlie a bezpečie. Prepravný box je vyrobený z kvalitných a odolných plastov, je možné ho jednoducho rozobrať a znovu zložiť vďaka praktickým poistným klipsom, dodatočné zaistenie poskytujú 4 skrutky v rohoch boxu. Kovové dvierka do boxu sú dvojité a priestranné, na oboch dvierkach sú bezpečnostné zámky. V balení sa nachádza aj praktická miska na vodu s objemom 500 ml, ktorú je možné pripevniť na mriežku dvierok pomocou dvoch háčikov. Miska má zahnuté okraje dovnútra, čím sa zamedzuje vylievaniu vody pri preprave. Na vrchnej strane boxu sa nachádzajú dve uzatvárateľné priehradky. Priehradky môžu slúžiť na uskladnenie misky, alebo prídavných koliesok, granúl alebo pamlskov. Na vrchu prepravky sa nachádza aj vysúvateľné madlo na ťahanie na kolieskach. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prepravný box pre psov STEFANPLAST GULLIVER TOURING, 80x58,5x62 cm

Pre psov do 25-30 kg, veko a vaňa sa spájajú klipsami, 4 skrutky v každom rohu ako poistka, drôtené dvojité dvierka so zámkom, plastová drenážna podložka, vysúvacia rukoväť na ťahanie prepravky, dva úložné boxy na streche, miska 500 ml proti vylievaniu, vnútorné rozmery 74x51,5x51cm, vonkajšie rozmery 80x58,5x62cm.

Kolieska k prepravnému boxu pre psov nie sú súčasťou balenia, je možné ich dodatočne prikúpiť. 

Prepravný box pre psov ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.  +421 944 712 185  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Klady

  • Priestranný a vysoko odolný prepravný box 
  • Veľké množstvo bezpečnostných prvkov chrániacich psa 
  • Hladký nástup a výstup psa cez dvojité dvierka
  • Praktická drenážna podložka udrží psa v suchu
  • Objemná špeciálna miska zaistí dostatok vody a zabráni vylievaniu vody

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Pohodlný a bezpečný box pre stredné aj väčšie psy 

Prepravný box je určený ako pre stredné, tak aj väčšie psy do 30 kg. Vonkajšie rozmery prepravného boxu sú 80 x 58,5 x 62 cm, vnútorné rozmery 74 x 51,5 x 51 cm. Váš pes by mal mať dostatok priestoru, aby si stúpol a v prepravke sa pohodlne otočil. 

Multifunkčný box s rôznymi možnosťami využitia 

Prepravný box je určený pre rôzne druhy dopravy a situácie. Môžete ho umiestniť pohodlne do kufra Vášho auta a vyraziť na dovolenku alebo k veterinárovi. Skvele sa hodí aj pre vystavovateľov psov, kedy poslúži aj ako útočisko pre psa pri výstavnom kruhu. Pokiaľ radi cestujete vlakom, tak aj to nebude problém. Prepravný box je stabilný, odolný a bezpečný. 

box-guliver-touring-3_04

Bezpečnosť Vášho psa na cestách je prvoradá  

Prepravný box je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré sú odolné a pevné. Box je vybavený viacerými bezpečnostnými prvkami, ktoré oceníte. Prepravka sa skladá z dvoch častí, z dna a veka, ktoré sa k sebe pripevňujú ôsmimi klipsami s bezpečnostnou poistkou a na každom rohu prepravky ich môžete ešte poistiť štyrmi skrutkami, pre ešte väčšiu stabilitu prepravky. Dvojité kovové dvierka prepravky majú každé svoj bezpečnostný zámok, vďaka ktorému sa nestane, že by sa pri preprave dvierka otvorili. Mriežka na dvierkach a veľké množstvo otvorov v zadnej časti a po stranách veka boxu zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu. Prepravka má tiež po stranách otvory na dodatočné zafixovanie v priestore auta.

box-guliver-touring-2_01

Všetko potrebné na jednom mieste 

Box je vybavený špeciálnou drenážnou podložkou, ktorá odvádza prípadné tekutiny do spodnej časti boxu, takže bude Váš pes stále v suchom prostredí. K prepravnému boxu nájdete v balení aj praktickú misku, ktorá má špeciálne dovnútra zahnuté kraje, ktoré predchádzajú rozlievaniu vody pri preprave. Miska s objemom 500 ml zaistí dostatok vody pre Vášho štvornohého priateľa. Pokiaľ misku práve nevyužívate, môžete ju uskladniť do zabudovaných priehradok na vrchu boxu. Dve uzatvárateľné priehradky slúžia na uskladnenie príslušenstva prepravného boxu alebo na uschovanie suchárov a granúl pre psov. 

Kolieska k prepravnému boxu pre psov nie sú súčasťou balenia, je možné ich dodatočne prikúpiť. 

box-guliver-touring-vybavení-2

Návod na montáž na stiahnutie:
PDF s logom A1
Prepravný box pre psov STEFANPLAST GULLIVER TOURING, 80x58,5x62 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Prepravné boxy pre psov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9 kg
1. Maximálna nosnosť: 20-30 kg
Vonkajšie rozmery: 80x58,5x62 cm
Vnútorné rozmery: 74x51,5x51 cm
Potrebujete poradiť alebo objednať?