Insekticíd v spreji proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu SCHOPF FINAL UNIVERSAL 750ml 

Kód: 0121
Na plochy
€19,79 –24 %
FINAL UNIVERSAL, 750ml
€19,79 –24 % €14,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Možnosti doručenia

Prípravok k hubenie hmyzu, sprej, ihneď k použitie, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 6 týždňov, 750ml, Permethrin. Ak hľadáte univerzálny sprej, ktorý spoľahlivo zahubí rôzne druhy ako lezúceho (roztoče, mravce, chrobáky, ploštice, pavúky), tak i lietajúceho hmyzu (muchy, ovady, komáre, mole), potom nemôžete vybrať lepšie. Tento účinný prípravok stačí pred použitím pretrepať a nastriekať v potrebnom množstve na plochy aj do ovzdušia na všetky miesta výskytu parazitov. Účinné látky prípravku (Permethrin, Cypermethrin, tetrametrín, Geraniol) zabezpečí dlhodobú ochranu ošetrených miest po dobu až 6 týždňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Insekticíd v spreji proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu SCHOPF FINAL UNIVERSAL, 750ml 

Univerzálny prípravok proti lezúcemu a lietajúcemu hmyzu, 750ml roztoku ihneď na použitie = aplikácie formou postreku na plochu a do ovzdušia, s takmer okamžitým účinkom, pôsobí až 6 týždňov, účinná látka Permethrin, Cypermethrin, Tetramethrin, Geraniol


Cieľový organizmus

K hubenie ako lezúceho hmyzu - roztoče, klieštikovci - čmelíci, kliešte, blchy, mravce, chrobáky, šváby, rybenky, ploštice, pavúky atď ..., tak lietajúceho hmyzu - muchy, ovady, komáre, šatníková mole a ďalšie.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), skladoch, hangároch, silách. Vhodný na plochy aj do ovzdušia na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, steny a stropy, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad na mravčiu cestičky, okná, dvere, stropy, do šácht a do úkrytu ako sú holubníky, klietky, voliéry, akýkoľvek druh zvieracieho prístrešku, odpočinkovej zóny zvierat a v poľnohospodárstve všeobecne. Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 750 mililitrové balenie vo forme tekutého roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie


Aplikácia

Pred použitím nádobu dôkladne pretrepte. Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Aplikujte potrebné množstvo roztoku cielene na napadnuté miesta. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Lezúci hmyz: Aplikujte zo vzdialenosti 30cm na úkryty a cestičky tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená.

Lietajúci hmyz: Zatvorte všetky okná a dvere. Aplikujte Final Universal po dobu 5-10 sekúnd do ovzdušia a na miesta kde sa hmyz pohybuje, napríklad na okná.

Šatníková mole: Pri napadnutí aplikujte zo vzdialenosti 1 metra na oblečenie, čalúnený nábytok a koberce. Ako prevenciu odporúčame aplikáciu aj do šatníkovej skrine, zásuviek a do skladovacích boxov pred vkladaním vecí.

Čmelík kurie, kliešť: Pred aplikáciou vyčistite holubník, chovné zariadenie sliepok, kurčiat, voliéry. Potom aplikujte Final Universal zo vzdialenosti 30cm tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená.


Účinnosť

K hubenie lezúceho a lietajúceho hmyzu má po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý pretrváva až po dobu 6 týždňov. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom


Odporúčania predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok je určený len pre profesionálnych užívateľov. Za následky neodborného použitia neručíme. Pri použití, bez dostatočného vetrania, sa môžu vytvoriť výbušné, vysoko horľavé zmesi pary a vzduchu. Zaistite preto po aplikácii dostatočné vetranie počas 24 hodín. Vyhnite sa použitie v blízkosti chorých ľudí alebo novorodencov. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFFINAL UNIVERSAL SPRAY, 750ML - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie mravcov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.95 kg
Dezinsekce: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Dezinsekce: Muchy, Komáre, ovady, Mole
Dezinsekce: Mravce, Šváby, pavúky, Rybenky, stinky, Ploštice
Klieštikovci: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky, Mravce, rybenky, ploštice, Šváby, pavúky, lietajúci hmyz
Klieštikovci: Na plochy
Klieštikovci: Nie
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie